Reklamı Geç
Fima Oto Durmuş Yıkar
Antikya
Avula Hikmet Hatunoğlu
yükseliş
Antikya
Diva Otel

Adıyaman Belediyesinin “Adıyamanı Keşfet Projesi” ödüle layık görüldü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Adıyaman Belediyesinin “Adıyamanı Keşfet Projesi” ödüle layık görüldü
Kapan
ADIYAMAN BELEDİYESİ’NİN, “ADIYAMAN'I KEŞFET PROJESİ” TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Zekeriya Gök Leziza
Antikya

Adıyaman Belediyesi’nin, “Adıyaman’ı Keşfet Projesi” Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ödüllendirildi.


Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren ve birçok projeye imza atan Adıyaman Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen ’Şehirlerde İnanç Turizminin Desteklenmesi Fikir ve Proje Yarışması’ içerisinde “Adıyaman’ı Keşfet Projesi” ile ödüle layık görüldü.


Adıyaman Belediyesi adına Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ödülü Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’in elinden aldı.


Ödül töreninin ardından duygularını ifade eden Başkan Kılınç, Adıyaman’ın tanıtımı için hayata geçirdikleri projelerin böyle anlamlı ödüllere layık görülmesinin kendilerini gururlandırdığını söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti.


Ankara’da, Adıyaman’a yeni projeler kazandırmak ve mevcut projelere hibe desteği arayışlarında bulunmak amacıyla çeşitli ziyaretler de gerçekleştiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Ankara temasları çerçevesinde İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük ve AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ile bir araya geldi.


İlbank ziyaretinde Genel Müdür Büyük ile devam eden altyapı projeleri, hibeler, HES ve GES projeleri konularında görüştüklerini dile getiren Başkan Kılınç, AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ile de parti çalışmaları ve Adıyaman üzerine yararlı bir sohbet gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Hit Youtube

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ABD Tahıl Konseyi, ADÜ Ziraat Fakültesinde incelemelerde bulunduÖnceki Haber

ABD Tahıl Konseyi, ADÜ Ziraat Fakültesin...

Salihli Belediyespordan transfer atağıSonraki Haber

Salihli Belediyespordan transfer atağı

Yorum Yazın

Bre Ciğerim

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş