Reklamı Geç
Dilan Polat
Dilan Polat
Ceviz Ticaret
Ekrem
Antakya Kuru Temizleme
Diva Otel

BAŞKAN YILMAZ’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE VEFA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN YILMAZ’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE VEFA
Kapan
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bir kez daha...
Diva Otel
Demirhanlar

 

BAŞKAN YILMAZ’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE VEFA

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bir kez daha şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu gösterdi.  

Hatay’da bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’ne nezih bir ortamda faaliyetlerin sürdürmeleri için Mahfel Sosyal Tesisleri içerisinde yer tahsisi sağlayan Başkan Yılmaz, bir kez daha takdir topladı.  

Hatay’da şehit aileleri ile gazilerin tek çatı altında faaliyetlerini nezih bir ortamda sürdürebilmeleri için Antakya Belediye Başkanı İzzetin Yılmaz tarafından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’ne Antakya Belediyesi bünyesinde bulunan Mahfel Sosyal Tesisleri içerisinde yer tahsisi yapıldı. 

Başkan Yılmaz, Dernek Başkanı Hakan Kokusever’i ziyaret ederek, yeni dernek ofislerinin hayırlı olmasını temenni etti. Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz: “Şehit ailelerimize ve gazilerimize, daha nezih bir ortamda dernek faaliyetlerini yürütebilmeleri amacıyla belediyemiz bünyesinde bulunan Mahfel Sosyal Tesisleri içerisinde yer tahsisi yaptık. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’nin hizmetlerini kolaylıkla yürütebilmesi, aziz şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizin kolay ulaşabilmesi amacıyla yer tahsisini sağladığımız dernek ofisimiz hayırlara vesile olsun.” dedi. 

Dernek için tahsis edilen yeni ofisin faaliyete geçecek olmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hakan Kokusever ve dernek üyeleri hizmet binasının kazandırılmasında emeği geçen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler. 

 

Dilan Polat
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İlişkisini ilan ettiÖnceki Haber

İlişkisini ilan etti

Yeşilay Adana Bölge Koordinatörü Mehmet Aslanbaba’dan Hatay’a ZiyaretSonraki Haber

Yeşilay Adana Bölge Koordinatörü Mehmet...

Yorum Yazın

Marina

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Diva Otel