Reklamı Geç
Hatay Alo Böcek
Alo Böcek
Diva Otel
Antikya
Antakya Kuru Temizleme
Demirhanlar

Büyükşehirden Personele Enerji Verimliliği Eğitim Semineri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehirden Personele Enerji Verimliliği Eğitim Semineri
Fima Oto Durmuş Yıkar
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN PERSONELE YÖNELİK İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.
Diva Otel
Antikya

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından personele yönelik İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Hizmet İçi Eğitim Semineri düzenlendi.


Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda belediye personeline yönelik İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Hizmet İçi Eğitim Semineri gerçekleştirildi. Gerçekleşen hizmet içi eğitim seminerine Büyükşehir Belediyesi’nin her biriminden personel katılırken, katılımcılar iklim değişikliği, enerji ve enerji verimliliği konularında önemli bilgiler edindiler. Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Elektronik Mühendisi ve Başdenetçi Aydıner Tahan’ın gerçekleştirdiği İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Hizmet İçi Eğitim Semineri’nde, katılımcı belediye personeline ‘enerji ile ilgili genel bilgiler, enerji, çevre, iklim değişikliği, enerji verimliliği nedir, neden gereklidir?, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, enerjimizi nasıl verimli kullanırız?’ başlıklarında hizmeti içi eğitim semineri verildi. Enerjiye yönelik geniş bir sunum yapılan seminerde, tasarrufun püf noktaları da anlatıldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehre yaptığı hizmetlerin daha iyi yürütülmesi adına, hizmetleri gerçekleştirecek personelini, hem personelin kendisi, hem de şehir için geliştirmeye özen gösteriyor.


Bu çerçevede Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yangın ve afet, sağlık, stres, beslenme, kanun, yönetmelikler ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu gibi hemen her konuda hizmet içi eğitim seminerlerini gerçekleştiriyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elazığda bireysel sulama sistemleri bilgilendirme toplantısıÖnceki Haber

Elazığda bireysel sulama sistemleri bilg...

Öğrenciler Eskişehir gezisiSonraki Haber

Öğrenciler Eskişehir gezisi

Yorum Yazın

Kapan

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol