Reklamı Geç
Tosthane
326 Textil Çavuşoğlu
Değer
Özyurt Silah
Muhtarın Yeri

İlkadımda hafta sonu nöbetçi vezneler açık olacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İlkadımda hafta sonu nöbetçi vezneler açık olacak
Dilan Polat
EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİ DEVAM EDİYOR. 30 KASIM SALI GÜNÜ SONA ERECEK OLAN VERGİ YATIRMA İŞLEMLERİ, BELEDİYE VEZNELERİNDEN NAKİT VEYA KREDİ KARTLARININ YANI SIRA İLKADIM BELEDİYESİ WEB SİTESİ ADRESİNDEN DE ÖDEME YAPILABİLİYOR.
Antikya

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinin devam ettiğini belirterek, 2’nci taksit ödemeleri için ’son gün 30 Kasım’ çağrısında bulundu. Başkan Demirtaş, ödemelerin belediyeye gelmeden web sitesi üzerinden de yapılabildiğini söyledi.Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri devam ediyor. 30 Kasım Salı günü sona erecek olan vergi yatırma işlemleri, belediye veznelerinden nakit veya kredi kartlarının yanı sıra İlkadım Belediyesi web sitesi adresinden de ödeme yapılabiliyor. Alınan vergilerin vatandaşa hizmet olarak döndüğünü hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, "Vatandaşlarımız Emlak Vergisi’nde ikinci taksit ödemelerini 30 Kasım Salı gününe kadar ödeyebilecek. Belediyemize ödenen bu vergiler ilçemize hizmet olarak dönmektedir. Vergilerimizi ihmal etmeyelim. İlçemizi daha da güzelleştirelim. Hep birlikte el ele daha güzel bir İlkadım oluşturmak için çalışacağız" dedi.“Nöbetçi veznelerimiz açık olacak”


Teknolojik yenikleri belediye ile buluşturduklarını da dile getiren Başkan Demirtaş,” Vatandaşlarımız belediye Hizmet Binamız dahil, hafta sonu nöbetçi bıraktığımız mobil veznelerimizden de nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilecekler. Hafta sonu nöbetçi olacak mobil vezneler ise yerleri şöyle; 27 Kasım Cumartesi: Subaşı, İlyasköy, Gazi Park vezneleri, 28 Kasım Pazar: Cumhuriyet Meydanı, İlyasköy, Gazi Park vezneleri" diye konuştu.

Dilan Polat

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Müdür Bora: “2022 yılında özellikle kırsal kesimlerde yapılan yatırıma ve bakıma yoğunlaşacağız”Önceki Haber

Müdür Bora: “2022 yılında özellikle kırs...

Mersin Valiliğinden CHP mitingine ilişkin açıklamaSonraki Haber

Mersin Valiliğinden CHP mitingine ilişki...

Yorum Yazın

Değer

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
tek okulları