Reklamı Geç
Marina
Demirhanlar
Ekrem
Dilan Polat
Avula Hikmet Hatunoğlu
Dilan Polat

Vekil Göksu: (CHP'li) Belediyelerin çok büyük bir algı süreci yönettiğini görüyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ekrem
HATAY (İHA) - CHP'li belediyelerin çok büyük bir algı süreci yönettiğini gördüklerini...
Diva Otel
Antikya

 

İBB AK Parti Grup Başkan Vekili Göksu: "(CHP'li) Belediyelerin çok büyük bir algı süreci yönettiğini görüyoruz"

HATAY (İHA) - CHP'li belediyelerin çok büyük bir algı süreci yönettiğini gördüklerini belirten İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu," AK Parti hiçbir zaman için siyaset dışı güç odağından güç devşirmeyi kendisine siyasi bir argüman olarak kullanmamıştır” dedi.

Hatay'ın Antakya ilçesinde 11 büyükşehir belediyesinin AK Partili grup başkanvekili istişare programında bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, toplantıda CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının algı süreci yönettiğini ifade etti.

AK Parti’nin bugüne kadar seçim sonuçlarını hiçbir zaman için sandık tutanakları dışında başka bir yerde aramadığını belirten İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu “Biz AK Parti 11 Büyükşehir Grup Başkanvekili gittiğimiz her yerde şehrimizin sorunları ve karşılaştığı hakikatlerle birebir karşılaşarak değerlendirme imkanı buluyoruz. Burada 11 büyükşehir belediyesi ki nüfusun büyük bölümünün yaşadığı bu büyükşehirler de, belediyelerin çok büyük bir algı süreci yönettiğini görüyoruz. AK Parti bugüne kadar seçim sonuçlarını hiçbir zaman için sandık tutanakları dışında başka bir yerde aramamıştır. AK Parti hiçbir zaman seçim sonuçlarını mahkeme tutanaklarında değil, sandık tutanaklarından almıştır. AK Parti hiçbir zaman için siyaset dışı güç odağından güç devşirmeyi kendisine siyasi bir argümanı kullanmamıştır” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hataylı Memurdan Haber AlınamıyorÖnceki Haber

Hataylı Memurdan Haber Alınamıyor

LÜTFÜ SAVAŞ: TÜRKİYE’NİN HATAY MODELİNE İHTİYACI VARSonraki Haber

LÜTFÜ SAVAŞ: TÜRKİYE’NİN HATAY MODELİNE...

Yorum Yazın

Bre Ciğerim

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Marina