Reklamı Geç
Özyurt Silah
Diva Otel
Akabe
Salih İnşaat
Antikya
Dilan Polat

WhatsApp mesajları otomatik silecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
WhatsApp mesajları otomatik silecek
Onur Sökmen Bilgisayar
Facebook WhatsApp üzerinden yeni bir karar daha aldı. Artık WhatsApp üzerindeki kullanıcı mesajları otomatik olarak silinecek. İşte güncelleme ile ilgili detaylar.
Ekrem
Dilan Polat

 

WhatsApp mesajları otomatik silecek

Facebook WhatsApp üzerinden yeni bir karar daha aldı. Artık WhatsApp üzerindeki kullanıcı mesajları otomatik olarak silinecek. İşte güncelleme ile ilgili detaylar.

 

WhatsApp mesajları otomatik silecek

Bu ayın başlarında WhatsApp mesajları okunduktan sonra silen ‘Bir Kez Görüntüle’ özelliğini kullanıma sundu. Geçen Kasım ayında, bu yıl nisan ayında 24 saat sınırı seçeneğini ekleyerek mesajları 7 gün sonra otomatik olarak silen bir özellik yayınlamıştı. Şimdi, Facebook’un sahip olduğu mesajlaşma platformu, kaybolan mesajların gün sınırını 90 güne çıkarmak için çalışıyor.

Özellik şu anda geliştirme aşamasında ve yakın zamanda kullanıma sunulacak. WABetaInfo tarafından paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre, kullanıcılar kaybolan mesajlar seçeneğini ‘Kapalı’ tutmayı veya 24 saat, 7 gün veya 90 günlük bir zaman sınırı seçmeyi seçebilecekler.

Sayfanın başlığı güncel değil ve hala 7 gün gösteriyor, bu da özelliğin hala geliştirme aşamasında olduğuna işaret ediyor. WhatsApp, özelliği daha geniş bir kullanıcı tabanı için yayınlamadan önce düzeltecek.

Kişisel sohbetlerde, mesajların kaybolması seçeneğini her iki tarafta değiştirilebilir. Grup konuşmalarında, herkes ayarı değiştirebilir, grup yöneticisi Grup Bilgisi altındaki Grup Ayarına giderek hangi üyelerin değişiklik yapabileceğini seçebilir.
Özelliğin beta kullanıcıları için kullanıma sunulmasına biraz zaman var gibi görünüyor. Normal kullanıcıların hesabına ulaşmaları haftalar hatta aylar alabilir.
WhatsApp sürekli yenilikler ve güncellemeler getiriyor, bakalım bu son yenilik kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirilecek.

istanbul oto gaz
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bütün parçaları orijinal diye aldığı aracını ekspere götürdüğünde şoke olduÖnceki Haber

Bütün parçaları orijinal diye aldığı ara...

Üniversite adaylarına tercih desteğiSonraki Haber

Üniversite adaylarına tercih desteği

Yorum Yazın

Akabe

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Mehmet Bayrak