Reklamı Geç
Zekeriya Gök Leziza
Özyurt Silah
Özyurt Silah
Diva Otel
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

Başka Lütfü Savaş yok dostlar... 

 

Başka Lütfü Savaş yok dostlar... 

 

Son dönemde eleştiri almayan tek bir lider dahi yok. İçinde bulunduğumuz sorunlu ortam dolayısıyla hizmet alımlarında çok sayıda engel mevcut. 


Hatay için de canını dişine taktığına bizzat şahit oldğum sayın Lütfü Savaş'ın eleştirildiğini maalesef üzüntü ile takip ediyorum. Hatay için böyle bir değerin bu kadar eleştiri alması hak değil doğrusu.

Hatay'ın hizmet gitmeyen ilçesi kalmadı. Beldeler, mahalleler, Lütfü Savaş ile asfalta kavuştu.

En ücra mahallelere altyapı gitti.

Elbette aksamalar olacak, elbette sorunlar yaşanacak. Ancak Hatay'da sorunun çözüm merciine yapılan bu eleştirilerin belli odaklarca planlandığını düşünmeden edemiyorum. 


Eldeki kısıtlı imkanlar ve Millet İttifakı belediyesi olması dolayısıyla yapıldığı açıkça belli olan engellemeler Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet yapmasının önüne set oluşturuyor. 


Şu dönemde ülkemizi üst düzey ülkeler ligine çıkarmayı başaran bir lider olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan dahi eleştiri alıyor ve yapıldığı söylenen anketlerde olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde muhtemel 5 rakibinin de gerisinde olduğu söyleniyor.

Hatta hem AK Parti'ye, hem de CHP'ye yakın olan gazeteci Özlem Gürses, Kılıçdaroğlu'nun bürokratlardan bilgi aldığını ve AK Parti'nin hayata geçireceği projeleri önceden öğrendiğini ifade ederek, 'Bürokrasiden CHP'ye ve altılı masaya bilgi geliyor. İktidar bu adımları atmadan muhalefet önceden öğreniyor.

KYK borçlarının silinmesi ve ÖTV gelişmeleri buna örnek' diyerek daha vahim olan bir iddiayı dillendiriyor. 
Siyaseti bilen bilir, CHP'de durum özellikle Hatay'da şöyledir; "Herkes CHP'lilere, CHP'liler yine CHP'lilere saldırır" Bu sistem hiç değişmez.


Lütfü Savaş'a da bu minvalde söyleyeceğim tek söz etrafına dikkat etmesi, kendisine tuzak kuran, yüzüne gülüp ardından duman atanları iyi sezmesi ve buna önlem almasıdır. Belki de halk ile parti olarak değil Başkan Lütfü Savaş olarak buluşsa kendisi için daha iyi olacaktır. 


 Başkasının davulunun tokmaklığını yapan Hataylı kiralık kalemler istedikleri iddiayı ortaya atsın, istedikleri eleştiriyi yapsın. Lütfü Savaş Hatay'ın birleştirici gücüdür.

Her kesime hitap edebilecek CHP içinde ikinci bir isim yoktur. Hem partinin salahiyeti, hem de Hatay'ın istikrarı için parti olarak Lütfü Savaş'a sımsıkı sarılmalıdır CHP'liler ve ittifak üyeleri.

Lütfü Savaş'ın karşısına en azılı rakipleri dahi çıkmaktan çekinir iken bunu içeriden birilerinin yapması  asla kabul edilemez. 


Eleştiri olacaktır, ancak Hatay için bunca hizmet üreten, ömrünü tüketen, kenti için en önde bayrak sallayan bir değer yok sayılamaz. 


Gelin Hatay'ın birliği için bir kez daha düşünelim ve Lütfü Savaş'a sıkıca sarılalım.

Başka Lütfü Savaş yok dostlar...

Kalın SAĞ'lıcakla...!!!!!!

 

Diva Otel

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Demirhanlar