Reklamı Geç
Ekrem
istanbul oto gaz
Antikya
Cemali inşaat
Mehmet Keser

Mehmet Keser

Mail: memet.keser@gmail.com

FARKLI BAKIŞ

 

FARKLI BAKIŞ

Abd yanı başımızdaki Yunanistan adalarına askeri üs kurmuş ,askeri yığınak yapıyor. Hücum füzlerini yerleştirmiştir. Peki hedef kim? kime bu gözdağı,hedef Türkiye mi, Rusya mı 

Rusya bu bölgeye oldukça uzak değil mi? arada Bulgaristan ve Romanya var. O'Zaman tek seçenek kalıyor  oda hedef Türkiye. Yunanistan, Mısır, Fransa üçgeninde sürekli üçlü zirveler yapılmakta. Konu doğu akdeniz ve Türkiye. Dolar Abd'nin para birimidir. Dilediği gibi manipülasyon yapabilme hakkı var. Artık savaşlar ekonomi ile yapılıyor. Abd ye F35 için ödeme yapılmasına karşın , bize ait olan uçakları göndermiyor. Çünkü hedef biziz. Bunu ne zaman göreceğiz , ne zaman anlayacağız !! umarım çok geç kalmadan anlarız. Aksi halde iç huzursuzluk , iç kargaşa baş gösterir ki bu allah korusun.

Bunu hiç istemeyiz .Lakin kötü senaryo da Ben zenginim de başka ülkeye giderim!! gidemezsin kardeşim , ben muhalifim , ben şu meshepdendim,Şu partiliydim, şu takımlıyım falan filan inanın sizi kimse dinlemeyecek, olan bu oyunlara gelen sade vatandaştan başka kimseye değil.

Peki hedef neden Türkiye; Çünkü kendi haklarını korumak isteyen bir ülkeyiz,kendi savunma sanayisi kurmak isteyen ülke, yerli otomobil yapmak isteyen ülkeyiz, Imf den borç almayan ülkeyiz, enerji alanında dışa bağımlılığı azaltmak isteyen  ülkeyiz, Kendi ayakları yere basan ülke olma yolunda olan ülkeyiz. Daha saymamı istermisiniz. Abd nin yıllardır pkk ya ve pyd ye verdiği destek ortada iken , onların kayığına binmek de ne oluyor. Ülke halkı uyanmalıdır.

Şu zor günlerde birlik olma zamanıdır.

Aksi halde kafanızı nereye vursanız da boşuna.

Kalın sağlıcakla dostlar.

Whatsapp İhbar Hattı

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Değer