Reklamı Geç
Hatay Alo Böcek
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Hatay Hastanesi
Mehmet Keser

Mehmet Keser

Mail: [email protected]

Güncel

Güncel

Şehir çöplüğüne sürekli atılan sebzeler paylaşılıyor sosyal medyada, atanlar ve atılması için kim talimat verdiyse derhal yakalanmalıdır . Ülkemizde eflasyon yokmuş, sadece hayat pahalılığı varmış. Öyle olsun bakalım.Dunyada ekonomik sıkıntı varmıdır vardır, Savaşlar varmıdır vardır, göçmen sorunları varmıdır vardır, dış güçler varmıdır vardır, ic güçler varmıdır vardır. başka kaldımı saymadıgımız. Peki alâ öyle olsun buda .

Lâkin bu ülkede her zaman iç ve dış güçler vardı nedense. Ekonomik krizin alâsını da yaşadık, darbeler mi görmedik neler neler yaşamadı bu ülke insanı ki. 

Aslında anlatmak istediğim şudur ki,

Bunlarindan yaşanmasında dar gelirlinin, fakir fukaranın, işçinin, garibanların, dulun, yetimin, öksüzün, kısaca sade vatandaşın bir dahili yoktur. Ama ezilen her daim kendi halindeki vatandaş değil mi. Adına ne derseniz deyin, şurada bu var deyin.Bu olmuş deyin ne farkeder ki.Gecen sene bu sene arası üretici nin maliyeti 8 kat artmış. Biz halimize şükür ediyoruz. Ederiz de her daim. Lâkin yöneticiler bir kendilerine gelsin artık . Önce 85 milyon yurttaşı kucaklayın, ayırmayın, hepsi bizim insanımız. Farklı düşünceler her zaman olacak olmalıdır da. Bugünlük bu kadar olsun ?

Dilan Polat

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Tosthane