Reklamı Geç
Tunas
Dilan Polat
Samandağ Hastanesi
Musullu Ticret
Yüksel Aydın

Yüksel Aydın

Mail: aydin.dekor.pakpen@hotmail.com

ONBEŞ TEMMUZ HAİN FETÖ DARBE GİRİŞİMİ

ONBEŞ TEMMUZ HAİN FETÖ DARBE GİRİŞİMİ

              Bundan beş yıl önce 15 Temmuz 2016 gecesi geleceğimizi hedef alan hain darbe girişimi karşısında, aziz milletimiz bağımsızlığına sahip çıkmıştır. Asla unutmamamız ve genç nesillere aktarmamız gereken bu günde darbeye direnirken vefat eden şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize uzun ömürler diliyorum.
            Tarihimize baktığımızda birçok defa darbeler ve kalkışmalar olduğunu maalesef ki hiçbir siyasi liderin Milleti organize ederek bu darbe ve direnişlere karşı mücadeleyi göze alamadığını veya milleti harekete geçiremediğini görmemekteyiz. Ya liderler cesaret edemedi ya da millet lidere inanarak darbelere karşı durmadı. 
Cevap ne olursa olsun 15 Temmuza gelinceye kadar lider ile millet arasında bir güven sorunu olduğu aşikârdır.
Tarihi şeref levhalarıyla süslü olan milletimizin en son ve en büyük şeref levhası Milli bir refleks ortaya koyarak 15 Temmuzda demokrasimize sahip çıkması olmuştur. 
Buradan çıkarmamız gereken en büyük ders Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimizde, içerden ve dışardan gelecek ve gelebilecek her türlü hainlik ve saldırıyı püskürtebilecek güçteyiz. 
Ancak bunu yapabilmek için birliğimizi ve beraberliğimizi ortaya çıkararak, darbe girişimlerinde milletine güven veren cesur liderler olmalıdır. Sayın Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz 2016 da bunu çok güzel bir duruşla, hızlı karar vererek liderliğinin tartışmasızlığını ortaya koymuştur. 
Bundan sonra yapılması gereken içten ve dıştan gelmesi muhtemel darbe ve kalkışmalara karşı uyanık olmak ve 15 Temmuz Milli Ruhunu yaşatmak olmalıdır. 
Bu aziz millet her zaman vatanına demokrasisine sahip çıkacak kudrete ve zekâya sahiptir, sadece bu milli kudret ve zekâyı organize edecek liderler olmadığından, varidiyse de cesaret ederek ortaya çıkamadıklarından zaman zaman demokrasimize darbeler indirilerek milletimizin seçtikleri asılmış, alaşağı edilmiş veya sürgün edilmişlerdir. 
Bu aziz milletin bir ferdi olarak 15 Temmuz ruhunu yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak hepimizin milli görevi olduğunu düşünüyorum.
             Bu görev demokrasimiz, anayasamız, bayrağımız ve ezanımız üzerinde kötü emelleri olan hainleri her zaman korkutacak sindirecek ve bu kutsal topraklardan uzaklarda yaşamak zorunda bırakacaktır. Basit günü birlik politikaları bahane ederek ayrışmaya, küsmeye, küçülmeye ve politik çalışmalardan uzak kalmaya tahammülümüz yok.
         Dünya durdukça tarihimizdeki bu müstesna günü unutmayacak 15 Temmuz ruhunu yaşatarak, Aziz milletimizin gücünü dünya uluslarına göstermeye, hissettirmeye devam edeceğiz. 
Birliğimiz daim olsun. 15 Temmuz hain Fetö darbe girişimi son darbe girişimi olsun inşallah

Whatsapp İhbar Hattı

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol