© Hatay Internet TV 2014-2020

Türkiye’de ilk İstanbul Otogaz dönüşüm farkıyla Hatay’da

Türkiye’de bir ilk olan Range Rover Evoque Otogaz Dönüşümü İstanbul Otogaz Mühendislik farkıyla Hatay’da gerçekleşti. 

Türkiye’de ilk İstanbul Otogaz dönüşüm farkıyla Hatay’da 

Türkiye’de bir ilk olan Range Rover Evoque Otogaz Dönüşümü İstanbul Otogaz Mühendislik farkıyla Hatay’da gerçekleşti. 


Cevdet Sapçı öncülüğünde kurulan ve Hatay’ın en son teknolojisiyle en kaliteli hizmetin verildiği İstanbul Otogaz Mühendislik, Türkiye’de bir ilki başarmanın gururunu yaşıyor. Verdiği pek çok kaliteli hizmetin yanı sıra Range Rover Evoque Otogaz Dönüşümünü de gerçekleştiren İstanbul Otogaz Mühendislik, olmaz denileni yaptı ve alanında çığır açmayı başardı. 


SAPÇI: TÜM MÜŞTERİLERİMİZİ İŞYERİMİZE BEKLİYORUZ 


Lüks araç sınıfına giren Range Rover Evoque marka araca otogaz dönüşümünü gerçekleştiren Sapçı, sitemize yaptığı açıklamada, “Garanti veriyoruz Hatay'da lüks araçlara otogazı kabul ettiren ve sevdiren servis tasarrufun merkezi İstanbul Otogaz mühendislik oldu. Bu işi başardığımız için çok mutluyuz. Tüm müşterilerimize garantili kaliteli hizmet veriyoruz. Aracında otogaz dönüşümü isteyen tüm vatandaşları işyerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 


Sıralı Oto gaz direkt enjeksiyon TSI FSI GDI motorlara özel yazılım turbo motor garantili sorunsuz oto gaz dönüşüm sistemleri güvenlik çevreci tasarruf gibi ayrıcalıklı imkanlar sunan İstanbul Auto LPG mühendislik  Güzelburç-Güzelbirlik Mah. Yeni Racan Sanayi Sitesi B Blok Dk:19 Antakya, Hatay adresinde hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Auto LPG mühendislik firmasına ayrıca 0532 151 86 75-0532 542 5861 numaralı telefonların yanı sıra hataylpg.com internet adresinden ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

TÜM HABERLER