Reklamı Geç
Gökçesan
Pati Oto Yıkama
Bizim Kebap
Massima Çavuşoğlu Mobilya
Tunas İnşaat
Haas Taş Sanatları

Dericiler Sitesi Esnafından Başkan KİMYECİ’ye Hizmet Teşekkürü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Dericiler Sitesi Esnafından Başkan KİMYECİ’ye Hizmet Teşekkürü
Haas Taş Sanatları
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet denetimleri kapsamında Dericiler Sitesi’ndeki temizlik çalışmalarında incelemelerde...

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet denetimleri kapsamında Dericiler Sitesi’ndeki temizlik çalışmalarında incelemelerde bulundu. Başkan Kimyeci incelemeler sırasında derici esnafı ile sohbet etme imkânı buldu.

         Dericiler sitesi esnafı ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen Başkan Kimyeci, Antakya’nın en temel hizmet alanlarından birisi dericilik sektörü olduğunu, yüzlerce esnafın hem ülke içine hem de ülke dışına ürünler üreterek milli ekonomiye katkı sağladıklarını belirtti. Başkan Kimyeci Sanayi Sitesi’nde oluşan deri atıklarının çevreye zarar vermemesi için Temizlik ekipleri tarafından çöp toplama ve katı atık tesislerine aktarılacağını ifade etti. Başkan Kimyeci ayrıca Dericiler Sitesi’nde genel temizlik çalışması yapılarak hem esnaf hem de vatandaşlar için temiz bir ortam sağlanacağını vurguladı. 

         Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler hafta sonu Dericiler Sitesi’nde Başkan Kimyeci’nin söz vermiş olduğu deri atıklarının kaldırılması ve genel temizlik çalışması yapılması için faaliyet gösterdi. Temizlik ekipleri tarafından yaklaşık 200 kamyon atığın çöp toplama ve katı atık tesislerine aktarılmasının ardından Dericiler Sitesi’nde genel temizlik çalışması yapıldı.

         Dericiler Sitesi esnafı Başkan Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi ekiplerine gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şair Nebih Nafile 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na KatıldıÖnceki Haber

Şair Nebih Nafile 35. Uluslararası İstan...

ZENO Mobilya FUARA DAMGASINI VurduSonraki Haber

ZENO Mobilya FUARA DAMGASINI Vurdu

Yorum Yazın

Samandağ Hastanesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
istanbul oto gaz