Reklamı Geç
Yönden
Bulut Oto Cam
Haas Taş Sanatları
Massima Çavuşoğlu Mobilya
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Hatay Dostu Serdar Dinler Dünyanın En Etkili 100 Lideri Arasında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hatay Dostu Serdar Dinler Dünyanın En Etkili 100 Lideri Arasında
Gökçesan
Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Dinler, kurumsal sosyal sorumluluk alanında dünyanın etkili ilk 100 lideri arasında seçildi.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği 2005 yılında özel sektör, sivil toplum, kamu ve akademik dünyanın önde gelen sosyal sorumluluk gönüllerinin katılımı ile kurulmuştur.

2005 Yılında kurulan ve Türkiye’de Dernekler Kanuna’na uyumlu olarak faaliyetlerini sürdüren TKSSD 2009 yılından bu yana, Türkiye’de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri içerisinde iyi uygulamaların bir araya geldiği KSS Pazaryeri Etkinliğini düzenlemektedir 10. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi Etkinlikleri düzenlemektedir.

 

 TKSSD aynı zamanda, CSR Europe’un Türkiye temsilcisi olan TKSSD, Sürdürülebilir Kalkınma ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren ve uluslararası ölçekte birçok katılımcısı bulunan yeni networklerde görev almaktadır.

 

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Serdar Dinler, kurumsal sosyal  sorumluluk alanında dünyanın en etkili 100 ismi arasında!

Kanada merkezli Assent Compliance şirketi adına Lucas Taylor tarafından Notre Dame Üniversitesi MBA Programı ve LTD Danışmanlık işbirliğiyle gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonucu ”Top 100 Corporate Social Responsibility Influence Leaders‘ listesi açıklandı. Uluslarararası bir çok kurum ve şirketin üst düzey isimlerinin de olduğu listede Türkiye’den ise TKSSD Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Dinler yer aldı.

Serdar Dinler Kimdir?

İlk, orta ve yüksek öğrenimini Ankara’da tamamladı. İş hayatının tümünde kar amacı gütmeyen kurumlarda çalışan Dinler, birçok yeni kavramın Türkiye’de dernekleşerek uygulanmasında ve yayılmasında görev alarak;  sayısız ulusal ve uluslararası projede yer aldı.

2005 yılından beri Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusunda  çalışmalar yürütmekte olan Dinler, halen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Aynı zamanda Serdar Dinler Hatay'ı çok seven , bir çok alanda Hatay için çalışmalar yapmış olması ilede biliniyor.

 

youtube
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Milletvekili Erdoğandan Zafer Bayramı KutlamasıÖnceki Haber

Milletvekili Erdoğandan Zafer Bayramı Ku...

Milletvekili Uzerden Zafer Bayramı KutlamaasıSonraki Haber

Milletvekili Uzerden Zafer Bayramı Kutla...

Yorum Yazın

Samet İnşaat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol