Reklamı Geç
326 Textil Çavuşoğlu
Komagene
Yönden
Seral İnşaat
Lufian
Haas Taş Sanatları

MHP DEFNE TEŞKİLATI ASYAD’I ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP DEFNE TEŞKİLATI ASYAD’I ZİYARET ETTİ
Dilan Polat

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit KAPLAN, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Yönetim Kurulu ile beraber Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Ziyaret etti. Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ASYAD) Başkanı Tevfik ERKEK, ASYAD Yönetim Kurulu ve ASYAD üyeleri MHP Defne İlçe Yönetimini yoğun ilgiyle karşıladılar. MHP Defne Başkanı Ferit Kaplan, Misafirperverliklerinden ve yoğun ilgiden dolayı ASYAD Başkanı Tevfik ERKEK’e ve ASYAD Üyelerine teşekkür etti. İlçe Başkanı Ferit KAPLAN “Öncelikle misafirperverliğinizden ve ilginizden dolayı şahsım ve partim adına başta Tevfik Amca olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. MHP Defne Teşkilatı olarak Defne’de bulunan tüm STK’lar ile iletişim halinde olacağız ve bunu gerçekleştirmek adına kapısını çalmadık STK bırakmayacağız. ASYAD ziyaretimiz STK olarak ilk durağımız ve çok kısa süre içinde Defne’deki tüm STK’ları ziyaret etmiş olacağız. Ardından sizlerle ve tüm STK’larımızla istişare halinde olmak için sizleri sürekli ziyaret edeceğiz. MHP Defne İlçe Teşkilatı olarak kapımız herkese açık. Her daim her türlü konuda sizlere ve tüm Defne’lilere elimizden geldiğince yardımcı olmak için hazır ve nazırız. Ziyaret amacımız oy ya da seçim değil; amacımız MHP Defne Teşkilatı olarak sizlerle tanışmak ve bugünden sonrası için el ele gönül gönüle İlçemiz ve mahallemiz için yapabileceğimiz hizmetler için istişarelerde bulunmaktır.”

ASYAD üyeleri, MHP Hatay İl Başkanı ve MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Bey’i de ağırlamak istediklerini ve kendileri ile istişarelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını iletmeleri üzerine İlçe Başkanı Ferit Kaplan, “Sayın Vekilimiz Lütfi Kaşıkçı Hatay’da ilçe ilçe mahalle mahalle ziyaretlerine devem etmektedir. Defne İlçemize de en yakın tarihte ziyaretler organize etmemiz konusunda bize bilgi vermişti. Kısa süre içinde sizleri ve Defne’de birçok yere ziyaretler yapacağız inşallah”dedi.

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan, İlçe Kadın Kolları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASYAD üyeleri ile bir süre STK’ların önemi ve Defne ilçesi, Armutlu Mahallesi ve Belediyecilik konularında fikir alışverişinde bulundu. ASYAD Başkanı Tevfik ERKEK, ve ASYAD üyeleri MHP Defne Teşkilatına ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Dilan Polat
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FIBA Kadınlar Avrupa Ligi: Hatay Büyükşehir Belediyespor: 71 - Olympiakos: 55Önceki Haber

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi: Hatay Büyükşe...

CHP’li Topal: Ücretli Öğretmenler derhal kadroya alınmalıdırSonraki Haber

CHP’li Topal: Ücretli Öğretmenler derhal...

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT