Reklamı Geç
Dilan Polat
Dilan Polat
Komagene
Hatay Alo Böcek
Görsem Anaokulu

Zekvan BARUTÇU ‘Endüstri 4.0’la tanışıyor’ paneli düzenleyeceklerini duyurdu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Zekvan BARUTÇU ‘Endüstri 4.0’la tanışıyor’ paneli düzenleyeceklerini duyurdu
Dilan Polat
Hatay Genç İşadamları Başkanı F. Zekvan Barutçu; Türkiye Genç işadamları Konfederasyonunun (TÜGİK) ilk olarak Hatay’da başlattığı Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) ev sahipliğinde ‘Endüstri 4.0’la tanışıyor’ paneli düzenleyeceklerini duyurdu.

Zekvan BARUTÇU ‘Endüstri 4.0’la tanışıyor’ paneli düzenleyeceklerini duyurdu

Hatay Genç İşadamları Başkanı F. Zekvan Barutçu; Türkiye Genç işadamları Konfederasyonunun (TÜGİK) ilk olarak Hatay’da başlattığı Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) ev sahipliğinde ‘Endüstri 4.0’la tanışıyor’ paneli düzenleyeceklerini duyurdu. İş ve ekonomi dünyasının yoğun katılım göstereceği programa, TÜGİK Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erhan Özmen, Ekonomi Profesörü ve Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Siemens’in simge ismi Ekonomist Hakan Mavruk ve Strateji Araştırmaları Enstitüsü Başkanı Can Fuat Gürlesel konuşmacı olarak katılacağını bildirerek konuya açıklık getirdi.

HAGİAD Başkanı Barutçu; Gerçekleşecek Ekonomi Panelinde, Endüstri 4.0 ile modüler yapılı akıllı fabrikalar kapsamında, fiziksel işlemleri siber-fiziksel sistemlerle izlemek, fiziksel dünyanın sanal bir kopyasını oluşturmak ve merkezi olmayan kararların verilmesi hedeflendiği belirtiliyor diyerek konuya açıklık getirdi.

Başkan Barutçu, Endüstri 4.0 paneline destek veren Hatay Valimiz Sn. Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Hikmet Çinçin ve Türkiye Genç İşadamları Konfederasyon Başkanı Sn. Erkan Güral’ın konuşmacı olarak katılacağı, 24 Şubat Cumartesi günü HAGİAD ev sahipliğinde ki Panel, Erol Bilecik Konferans Salonu’nda, 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Tüm iş dünyasını ve ilgilenen herkesi panelimize bekleriz dedi.

Whatsapp İhbar Hattı
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hatay'da Yakalanan Terörist Örgütün Afrin Baglantısı'nı AnlattıÖnceki Haber

Hatay'da Yakalanan Terörist Örgütün Afri...

Belkıs Yağ Gulfood 2018De Boy GösterdiSonraki Haber

Belkıs Yağ Gulfood 2018De Boy Gösterdi

Yorum Yazın

tek okulları

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Değer