Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

AK Partili Metin Yavuzun 10 Kasım mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Partili Metin Yavuzun 10 Kasım mesajı
Beyza Piliç
AYDIN (İHA) – AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. yılı dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.
Özkan Spor

Metin Yavuz, mesajında; “Atatürk tarih boyunca yetişen büyük önderlerden biridir. O, bilgisi, sevgisi, hoşgörüsü, barışçıl olması ve demokrat kimliği ile dünyada hayranlık uyandırmış ve dünya durdukça unutulmayacak kişiler arasında da yerini almıştır. 10 Kasım, Türk milleti için Atatürk’ü anma günü olduğu kadar sahip olunan değerlerin kıymetinin bilindiği, eşsiz bir eser olan Cumhuriyetin erdemlerini hayatımızda etkin kılmamız gerektiğini hatırlatan bir gündür.
Aziz milletimiz hiçbir zaman Mustafa Kemal Atatürk’ü, ilkelerini, aziz hatırasını unutmamıştır ve unutmayacaktır. Bağımsızlık Savaşımızın önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk, sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet, rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.
Mudanya, Atatürkü özlemle andıÖnceki Haber

Mudanya, Atatürkü özlemle andı

Atasoy Şirketler Grubu Afrika, Asya ve Arap ülkelerinde önemli projelere başlıyorSonraki Haber

Atasoy Şirketler Grubu Afrika, Asya ve A...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yılmaz Tuhafiye