Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Komagene
Hatay Hastanesi
Yükseliş Koleji
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Ak Sevdalılar Derneği, bayram öncesi ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Sevdalılar Derneği, bayram öncesi ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü
Gökçesan
DİYARBAKIR AK SEVDALILAR DERNEĞİ BAŞKANI MİHDAT KAVMAZ VE PROJE UZMANI EZGİ ERGÜNLÜ KOORDİNESİNDE TESPİT EDİLEN YETİM, MAĞDUR, ENGELLİ VE DUL VATANDAŞLARA RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ HAZIRLANAN GIDA KOLİLERİ TESLİM EDİLEREK YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ.

Diyarbakır Ak Sevdalılar Derneği Başkanı Mihdat Kavmaz ve proje uzmanı Ezgi Ergünlü koordinesinde tespit edilen yetim, mağdur, engelli ve dul vatandaşlara Ramazan Bayramı öncesi hazırlanan gıda kolileri teslim edilerek yüzleri güldürdü.


Ak Sevdalılar Derneği Diyarbakır’da Ramazan Bayramı öncesi daha önce tespit ettiği ihtiyaç sahibi vatandaşların kalplerine dokunarak yüzleri güldürdü. Hazırlanan gıda kolileri proje uzmanı Ezgi Ergünlü koordinesinde dağıtıldı. Ak Sevdalılar Derneği Başkanı Mihdat Kavmaz, Ramazan Bayramının gelmesi ile yoksul, mağdur konumdaki insanlara Allah’ın emri gereği yardımcı olmak, sofralarını paylaşmak adına bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi. Kavmaz, “Son derece hassas gerçekleştirdiğimiz bu çalışmamızda yine uzun bir süre Sur olaylarından dolayı mağdur olan esnaflarımız dan alışveriş yaparak az da olsa onlara da katkı sunmak istedik. Sulh içinden temin edilen gıda malzemelerimizi ihtiyaç sahiplerimize bir yardım olarak değil, Rabbimizin emri olarak paylaşmayı esas alarak dağıtmaya özen gösterdik. Bundan sonraki süreçte de yaşamın tüm katmanları ile alakalı, elimizden geldikçe mağdur vatandaşlarımızla birlikte yaralarını sarmayı, çözüm geliştirmeyi ve birlikte her türlü zorluğa göğüs germek adına kurduğumuz merkezde mücadele edeceğiz. Zaman içerisinde çalışmalarımız sürekli artarak gelişip büyüyecektir. Biz Ak Sevdalılar derneği olarak gönül verdiğimiz kentimize, vatandaşlarımızın dertlerine, ihtiyaçlarına elimizden geldikçe, imkanlar doğrultusunda cevap vermeye çalışacağız” dedi.

Asi Künefeleri

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Osmangazi Belediyesi vatandaşın yanındaÖnceki Haber

Osmangazi Belediyesi vatandaşın yanında

Bayram tatlılarını bal ile hafifletinSonraki Haber

Bayram tatlılarını bal ile hafifletin

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar