Reklamı Geç
Hatay Market
Edem
Rıcco Junıors
Lufian
Antikya
Haas Taş Sanatları

Altıneller Vestel Antakya’da Beşinci Şubesini Açtı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altıneller Vestel Antakya’da Beşinci Şubesini Açtı
Haas Taş Sanatları
‘Bize Sormadan Vestel Almayın’ sloganıyla yola çıkan Altıneller Vestel 5. Şubesi olan Balıkçılar mağazasını görkemli bir törenle açtı.

 

ALTINELLER’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ!

‘Bize Sormadan Vestel Almayın’ sloganıyla yola çıkan Altıneller Vestel 5. Şubesi olan Balıkçılar mağazasını görkemli bir törenle açtı.

 

 

Açılış kurdelesini Vestel Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu, Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Yener Yarız ve Vestel Satış Müdürü Alper Korkmazer kesti. Altıneller Vestel Balıkçılar Şubesi’nde açılışa özel  fırsatlar sunulmuş olup,sunulan fırsatlar tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü. Davetliler fırsatlardan yaralanabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

 

 

Vestel Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu’nun açılış konuşmasında;

 “Herkesin bildiği gibi Vestel, Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden. 21 yıldır Türkiye’nin ihracat şampiyonu. Ürünlerini 155 ülkedeki tüketiciler, severek yıllarca kullanıyor. Biz tüketicilerimizi dinliyor, ihtiyaçlarını gözlemliyor ve ona göre üretiyoruz” dedi.

 

 

“BAYİLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Vestel Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu, “Tüketicilerimizle bizim aramızdaki bağı ise bayilerimiz sağlıyor. Bu ihtiyaçları aslında bayilerimiz kanalıyla öğreniyoruz. Bu nedenle bayilerimiz bizim için çok önemli. Bugün burada açılışını yaptığımız bayimizde Antakyalı tüketicilerimizle olan bağımızı güçlendiriyor. Bu sıcak şehrin sıcak insanlarına Altıneller bayimiz ile bir kez daha merhaba dediğimiz için çok mutluyuz” açıklamalarında bulundu.

 

Altıneller Vestel İşletmesi yetkilileri, Antakya halkına açılışta kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerini sundu.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN SPOR VE SPORCU BESLENMESİ SEMİNERİÖnceki Haber

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN SPOR VE SPORCU...

Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına DikkatSonraki Haber

Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT