Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Antakya’nın Meşhur Köftecisi 'Gökhan’ın Yeri' Hizmete Girdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beyza Piliç
Antakya’nın meşhur köftecisi sloganıyla köftecilik sektörüne yeni bir soluk getiren Gökhan Karadeniz yeni işyerini Hatay halkının beğenisine sundu. 
Özkan Spor

 

Antakya’nın meşhur köftecisi sloganıyla köftecilik sektörüne yeni bir soluk getiren Gökhan Karadeniz yeni işyerini Hatay halkının beğenisine sundu. 

 


Antakya’nın en sevilen atıştırmalık yemeklerinden olan köfteyi 1995’ten bu yana Hatay halkının beğenisine sunarak yoğun bir müşteri kitlesi edinen Gökhan’ın Yeri yeni konsepti, aynı lezzeti ve uygun fiyatlarıyla tüm müşterilerini bekliyor. Size bir telefon kadar yakınız sözünün hakkını veren Gökhan Karadeniz tüm Antakya’ya servis yaptıklarını kaydetti.

 

 

Karadeniz konuyla ilgili sitemize yaptığı açıklamada, “1995 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve birikimle yeni işyerimizde tüm vatandaşlarımızı köftelerimizin tadına bakmaya bekliyoruz. Yeni konseptimiz geleneksel Türk kültürünün izlerini taşıyor.

 

 

İnanıyoruz ki tüm vatandaşlar yeni yerimizi ve köftelerimizi çok sevecekler. Cebrail Mahallesi Atatürk Caddesi Kızılay Vali Utku Acun İşhanı No: 14 adresindeki işyerimizde köftelerimiz 11 TL gibi gayet cüzi bir miktardan müşterilerimize sunulmaktadır. Köftelerimizin yanı sıra diğer ürünlerimizin fiyatları ise şöyledir; Ayran 2, Kola 3, Şalgam 3, Soda 2, Su 1 TL. Antakya’nın her yerine paket servisimiz mevcuttur.

 

 

Alo paket servisimiz için telefon numaramız 0326 215 11 11’dir. 2 katlı yeni şubemize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 
Hatay’ın köfte denince akla gelen ilk ismi olan Gökhan Karadeniz 2 katlı yeni şubesinde damak tadına düşkün tüm müşterilerini bekliyor.  
Gökhan’ın yeri Adres: Cebrail Mahallesi Atatürk Caddesi Kızılay Vali Utku Acun İşhanı No: 14
İrtibat no: 0326 215 11

 

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Anahtar Kelimeler:
Hatay Devlet Hastanesi’nden Bir Müjde DahaÖnceki Haber

Hatay Devlet Hastanesi’nden Bir Müjde Da...

Devlet Hastanesi Personelinden Ezan HassasiyetiSonraki Haber

Devlet Hastanesi Personelinden Ezan Hass...

Ovalı

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yükseliş Koleji