Reklamı Geç
Bizim Kebap
Lufian
Samandağ Hastanesi
Samandağ Hastanesi
Yönden
Haas Taş Sanatları

Başkan Hakan Bolat, Dobra Dobra Konuştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hakan Bolat, Dobra Dobra Konuştu
Dilan Polat
Kulübün tesislerinde ilk basın toplantısını düzenleyen Başkan Hakan Bolat İskenderunspor fanatiği olduğunu ve çocukluk günlerini dün gibi hatırladığını ifade ederek gönül verdiği bu takımı birinci lige çıkartmak en büyük isteği ve hedef olduğunu söyledi.

Başkan Hakan Bolat, Dobra Dobra Konuştu

"BU GÖNÜL İŞİNE TAŞIN ALTINA ELİMİ KOYMUŞ BİRİYİM"

Kulübün tesislerinde ilk basın toplantısını düzenleyen Başkan Hakan Bolat İskenderunspor fanatiği olduğunu ve çocukluk günlerini dün gibi hatırladığını ifade ederek gönül verdiği bu takımı birinci lige çıkartmak en büyük isteği ve hedef olduğunu söyledi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK

Dört ay önce kulübü aldığında o zaman verdiği tesisleşme ve transferlerle ilgili söylediklerini bir bir yerine getirdiğini belirten Kulüp Başkanı Hakan Bolat, ”Kimse bana inanmadı! Riekerink üçüncü lig takımına mı gelecek? dediler. Biz sözümüzde durduk, Galatasaray’ın eski çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink’le kulüp üst yönetici (CEO) ile anlaştık. Sneijder’i yetiştiren Jan Olde Riekerink bugün İskenderunspor tesislerinde gençleri izliyor, onlarla sohbet ediyor. Şuanda bu çocuklar bile beni Riekerink izledi, heyecanı içerisinde” diye konuştu.

BİRİNCİ LİGE ÇIKMA HEDEFİNDEYİZ

Tecrübeli Teknik adam Ümit Karan ile önce ikinci lige ardından birinci lige çıkmayı hedeflediklerinin altını çizen Kulüp Başkanı Hakan Bolat, ”Altyapıya söylediğimiz gibi önem verdik ve Birinci lige çıkacak bir takım kadrosu ile altyapımızı sağlam kurma çabası içerisinde olduk. Tesislerimizi de kurduk. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyal’nın destekleri ile bugün burada kulübün kendi sahası ve kondisyon salonun yatacak yerleri var” şeklinde konuştu.

BUGÜN VARIZ YARIN YOKUZ

İskenderunspor’un geçmişte şah şahlı dönemleri olduğunu ama kalıcı olmadığını bunun için aynı hataları yapmamak için çok analiz yaptıklarını vurgulayan Başkan Bolat şöyle devam etti: “Ben İskenderun sevdalısı olarak tesislerden tutun kulübü bu noktaya getirecek bir yatırım yapıyorum. Yarın geçmişte yaşananlar olmasın diye İskenderunspor derneğini kurduk. Bütün amacım kalıcı bir şeyler yapmak bu kentin iş adamından, esnafına, sokaktaki vatandaştan evde oturan herkesin sahiplenmesini sağlamak. Biz tek başımıza bir şeyleri bir yere kadar getirebiliriz. Herkesin sahiplenmesini istiyoruz”

DEDİKODULAR BENİ ÜZÜYOR

Turuncu Mavili takımın kulüp başkanı Hakan Bolat, kimseden bir şey istemediğini bugüne kadar hep bir sevda uğruna bu kente yatırım yaptığına vurgu yaparak “Bu gönül işine taşın altına elimi koymuş biriyim. Benim politika ile işim yok. Bunları duyunca üzülüyorum. Birlik olma zamanı. Altyapı için destek istiyorum. Sahip çıkalım maçlara gelelim. Dernek üzerinden satışa çıkacak ürünlerden alalım. Stada reklam, formaya reklam verelim“ dedi.

EN BÜYÜK PROJEMİZ FUTBOL AKADEMİSİ…

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden yer istediklerini bunun için Nardüzü bölgesinde içerisinde sahanında bulunduğu yerin tahsis edilmesiyle birlikte içerisinde sahaların yanı sıra futbol lisesi bulunacağını aktaran Kulüp Başkanı Bolat, “Bu liseye bölgemizdeki sporcu potansiyeli olan gençleri bir araya getirerek İngilizce yabancı dilde eğitim vererek. sporcu yetiştireceğiz. Takımlarımızın altyapısı olacağı gibi başka kulüplere Avrupa kulüplerine gidebilecekler. İlerisi üniversite ile işbirliğine girerek Futbol akademisini kurarak projeyi genişletmek. Bunu ben tek başıma yapamam. İş adamlarımız başta olmak üzere herkes destek olmalı” şeklinde konuştu.

istanbul oto gaz
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YAPILANDIRMADA SON GÜN 30 EYLÜLÖnceki Haber

YAPILANDIRMADA SON GÜN 30 EYLÜL

Aşk yaşamaya başladıSonraki Haber

Aşk yaşamaya başladı

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT