Reklamı Geç
kurban diyanet
BEH Yapı Ali Behzadi
Tunas İnşaat
Edem
Asel İletişim
Haas Taş Sanatları

Başkan Kassanovdan bayram mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Kassanovdan bayram mesajı
Haas Taş Sanatları
DÜNYA AHISKA TÜRKLERİ BİRLİĞİ(DATÜB) GENEL BAŞKANI ZİYATDİN KASSANOV, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI.

Dünya Ahıska Türkleri Birliği(DATÜB) Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.


DATÜB Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı “birlik ve beraberlik” mesajında, “Milletimiz ve tüm İslam alemi olarak başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği kutlu bir ayın sonunda bayrama ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram günleri, dargınlıkların son bulduğu, yardımlaşmanın, dayanışmanın, birlik ve beraberliğimizin güçlendiği özel günlerdir. Bu özel günleri fırsat bilerek kardeşliğimizi kuvvetlendirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak birlik, beraberlik ve huzur içerisinde yaşamaya gayret göstermeliyiz. Varlık sebebimiz olan anne, babalarımızı ve aile büyüklerimizi sevindirerek, ahirete göç edenleri rahmetle yad ederek, onlara hayır ve duada bulunalım. Bayramımız yeni bayramlar doğursun. Sevincimiz yeni sevinçlerin toprağı olsun. Huzurumuz nice huzursuzlukların çaresi, mutluluğumuz dünyanın on ülkesinde yaşayan halkımızın huzuru olsun. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Türk dünyasının, milletimizin, gönül coğrafyamızın ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve 76 yıldır vatanından uzak, dünyanın değişik ülkelerinde yaşayan Ahıska Türkü milletimize huzur, barış, mutluluk getirmesini ve halkımız için yapacağımız çalışmalarda kolaylıklara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Develi Kaymakamı Murat Duru emniyet ve jandarma personelinin bayranını kutladıÖnceki Haber

Develi Kaymakamı Murat Duru emniyet ve j...

Konyaaltı, sokak hayvanlarına 5 ton mama ulaştırdıSonraki Haber

Konyaaltı, sokak hayvanlarına 5 ton mama...

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet