Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Başkan Tosyalının Kurban Bayramı Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Tosyalının Kurban Bayramı Mesajı
Beyza Piliç
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Kurban Bayramı Dolayısı ile bir mesaj yayınladı...Başkan Tosyalı ,” Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz ”dedi.
Özkan Spor

 

Tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti:“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaştığımız bu günlerde Tüm halkımızın bayramını kutluyorum.

Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin kentimiz, ilimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi...

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Kurban Bayramı Öncesi Ekiplerden Sıkı DenetimÖnceki Haber

Kurban Bayramı Öncesi Ekiplerden Sıkı De...

Hatay'da Çift cinsiyetli oğlak şaşırttı Sonraki Haber

Hatay'da Çift cinsiyetli oğlak şaşırttı 

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!