Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Yükseliş Koleji
Hatay Hastanesi
Ceviz Ticaret
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Başkan Yükselden belediye personeline teşekkür mektubu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yükselden belediye personeline teşekkür mektubu
Gökçesan
KARTAL BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN YÜKSEL, TÜRKİYE VE DÜNYAYI DERİNDEN ETKİLEYEN COVİD-19 SALGINI İLE MÜCADELE KAPSAMINDA KARTAL'DA YOĞUN BİR ÇALIŞMA YÜRÜTEN BELEDİYE PERSONELİNE BİR TEŞEKKÜR MEKTUBU GÖNDERDİ.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Türkiye ve dünyayı derinden etkileyen Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Kartal’da yoğun bir çalışma yürüten belediye personeline bir teşekkür mektubu gönderdi.


Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel mektubunda, "Komşularımız sosyal ve ekonomik sıkıntılar yaşarken, onların hayatını kolaylaştıracak, onlara destek olacak şekilde çalışmalarınızı sürdürdüğünüz için sizleri kutlarım. Sizler Kartal’ın kahramanlarısınız" dedi.


Başkan Gökhan Yüksel’in mektubunun tamamı şöyle:


“Değerli çalışma arkadaşım, Covid-19 salgını nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, halkımızın süreci daha kolay atlatabilmesi için Kartal Belediyesi olarak yoğun bir mesai içerisindeyiz. Belediyemizde komşularımıza gönülden hizmet eden sizler, günün her saati sahada gayretle emek veriyorsunuz. Vermiş olduğunuz hizmet, bu dönem daha da anlamlı ve değerli. Çünkü salgının sebep olduğu tablo, bu dönemde halka hizmeti daha önemli ve gerekli kılıyor. Komşularımız sosyal ve ekonomik sıkıntılar yaşarken, onların hayatını kolaylaştıracak, onlara destek olacak şekilde çalışmalarınızı sürdürdüğünüz için sizleri kutlarım. Sizler Kartal’ın kahramanlarısınız. Bu yıl Ramazan ayı, sıkıntılı bir döneme denk geldi. Dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik zamanı olan bu mübarek ayda, komşularımızı gözetmek, bizim sorumluluğumuz. Belediye olarak, geleceğe umutla ve güvenle bakabilmemiz için daha önce olduğu gibi bu süreçte de ihtiyaç sahibi komşularımızın yanında olup onlarla lokmamızı paylaşacağız. Bugüne kadar olduğu gibi, yarın da bu güçlü dayanışmanın bir parçası olacağınızdan eminim. Sizlerle omuz omuza çalışmaktan ve Kartal için emek vermekten dolayı çok mutluyum. Hep birlikte olduğumuz sağlık dolu günler diliyorum.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Uzmanlar hareketsiz günlerde lifli gıdalarla beslenmeye dikkat çekiyorÖnceki Haber

Uzmanlar hareketsiz günlerde lifli gıdal...

Gaziantepte caddeler boş kaldıSonraki Haber

Gaziantepte caddeler boş kaldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar