Reklamı Geç
Seral İnşaat
Dilan Polat
Hatay Hastanesi
Bizim Kebap
istanbul oto gaz
Haas Taş Sanatları

Çirkin: 2 Vekilden Fazlası İçin Çalışıyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çirkin: 2 Vekilden Fazlası İçin Çalışıyoruz
Haas Taş Sanatları
İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, gündeme yönelik bir basın açıklaması yayınladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Hatay’dan 2 vekil çıkartırız öngörüsünü dayanak yapan Başkan Çirkin, bu istikamette çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Çirkin: 2 Vekilden Fazlası İçin Çalışıyoruz

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, gündeme yönelik bir basın açıklaması yayınladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Hatay’dan 2 vekil çıkartırız öngörüsünü dayanak yapan Başkan Çirkin, bu istikamette çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Başkan Çirkin açıklamasında, “Ben milletin takdirine çok güvenirim. Her seçimde seçimden evvel milletin bir tahmini olur ve bu güne kadar şaştığını görmedim. Şu anda kahır ekseriyet ‘’İYİ Parti iktidara yürüyor ‘’ demekte Hatay özelinde ise Hatay halkı yine kahır ekseriyetle ‘’İYİ Parti 2 vekil çıkarır’’  diyor. Bunu çok önemsiyorum çünkü dediğim gibi şaştığını görmedim. Gerçi elimizde ki anketler de böyle diyor ama halkın iradesi gerçekten her anketin üstündedir.2018 seçimlerinde maalesef vekil çıkaramamış partimizin şu an ki tespitlere göre 2 milletvekili çıkarmasının Türkiye’ de İYİ Partinin muhteşem bir sonuç alacağının işareti kabul edilmesi mantıklı bir değerlendirme olacaktır. Bunda başta Sayın Meral Akşener’in varlığı ve liderimiz olması en büyük etkendir. Sayın Genel Başkanımız milletle kucaklaşmış ve Türk Milleti tarafından büyük kabul görmüştür. Köylü, kentli, işçi, işsiz, öğrenci, çiftçi, sanayici, esnaf, memur ve tabi ki kadınlar olmak üzere herkes Meral Akşener’i çok sevmiş, kendinden bir parça gibi görmüştür. Biz teşkilatlar bu sebeple çok rahat çalışmaktayız. Bir siyasi partinin çalışanları için Genel Başkanının halkın yanında ki itibarı çok önemlidir ve şükür bu İYİ Partide fazlasıyla vardır. 

HALKIMIZA VE TABANIMIZA GÜVENİYORUZ

Teşkilatlarımızda Hatay’da İYİ çalışmıştır, bu da çok önemlidir. Arkadaşlarımız her konuda bizden desteğini esirgememiş, fedakarlıkla görev yapmıştır. Üstelik göreve geldiğimiz günden bu güne kadar sadece 1.  viteste gittik. Bu benim tercihimdi sağ olsun il ve ilçe teşkilatları uydular ve elbette bir bildiğimiz vardı. Bu kış 2.vitese geçeceğiz, acele etmeyecek, şaşırmayacak ve emin adımlarla gideceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu güne elbette ufak sorunlarda yaşadık teşkilat içinde fakat bu süreçte başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm Genel Merkez yetkilileri bizim fitneye karşı mücadelemizde hep yanımızda durdular ve hala da durmaya devam etmektedirler. Teşkilatlarımızda bu konuda Varolsunlar bize çok yardımcı oldular kahır ekseriyetle hepsine sonsuz teşekkür ediyoruz zira bu destek olmasa başarı da olmazdı. Parti disiplini ve huzur buradan asla taviz yok herkes bunu bilsin. Yalana, iftiraya, dedikoduya asla ve asla af yok. Çok şey istemiyoruz, sadece İYİ bir aile olmanın gereklerine uymak yeterlidir. Elbette ki 2 milletvekili ile yetinmeyeceğiz, bunu çok aşacağız inşallah. Umudumuz çok yüksek, halkımıza ve teşkilatlarımıza ve tabanımıza güvenimiz tamdır. Biz Hatay’da her siyasi partiyle tatlı bir rekabet içindeyiz hiç birisi düşmanımız değildir. Her partide çok kıymetli dostlarımız vardır ve hepsine bu yarışta başarılar dileriz. Bu duygularla herkesi en kalbi duygularla, saygıyla, sevgiyle selamlıyor gününüzün İYİ olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İş adamı Fatih Çelik: “Egeye göç devam ediyor”Önceki Haber

İş adamı Fatih Çelik: “Egeye göç devam e...

ILO Türkiye Ofisinden Türkiye açıklaması: Ülkeler alfabetik olarak sıralandıSonraki Haber

ILO Türkiye Ofisinden Türkiye açıklaması...

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT