Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Düzce Üniversitesi Sakaryada Üniversite Adaylarıyla Buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Düzce Üniversitesi Sakaryada Üniversite Adaylarıyla Buluştu
Beyza Piliç
Düzce Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Spor Salonu’nda düzenlenen “Sakarya Üniversite Tercih Günleri” etkinliğine katıldı.
Özkan Spor

İki gün süresince devlet ve vakıf üniversiteleri ile özel üniversitelerin katıldığı tanıtım etkinliğinde öğrenciler, üniversite eğitimiyle ilgili merak ettikleri birçok sorunun cevabına ulaşma imkanı elde etti.
Gelecek planlamalarıyla ilgili öğrencilere yol göstermeye devam eden Düzce Üniversitesi, Sakarya’da da üniversite adaylarını yalnız bırakmadı. Tanıtım standını ziyaret eden öğrenciler; Düzce Üniversitesi’nin Fakülteleri, Yüksekokulları, Meslek Yüksekokulları, lisans ve ön lisans bölümleri hakkında bilgilendirildi. Rehber öğretmen ve öğrencilerle Düzce Üniversitesi’nin tanıtım materyalleri de paylaşıldı
Düzce Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu bilimsel, sosyal ve kültürel imkanların anlatıldığı etkinlikte; akademik başarıları, gerçekleştirdiği ilkleri, sosyal sorumluluk projeleri ve ihtisaslaşma sürecindeki katma değerli çalışmaları ile Düzce Üniversitesi’nin yükseköğretimde doğru adres olduğu vurgulandı.
Başkan Özlü, “Engelleri birlikte aşıyoruz”Önceki Haber

Başkan Özlü, “Engelleri birlikte aşıyoru...

Düzce belediyesi yeni hafta yeni projelerle başlayacakSonraki Haber

Düzce belediyesi yeni hafta yeni projele...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!