Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
BEH Yapı Ali Behzadi
Haas Taş Sanatları
Yükseliş Koleji
Görsem Anaokulu
Haas Taş Sanatları

En çok para kazanan isimler belli oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
En çok para kazanan isimler belli oldu
Haas Taş Sanatları
Hopper HQ adlı Instagram inceleme hizmeti, Instagram'dan en çok para kazanan ünlüler listesini yayınladı. Zirvede ise paylaşım başına 1 milyon dolar kazanan eski Amerikan güreşçisi Dwayne Johnson yer aldı.

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler belli oldu! Dwayne Johnson kazancıyla dudak uçuklattı

Hopper HQ adlı Instagram inceleme hizmeti, Instagram'dan en çok para kazanan ünlüler listesini yayınladı. Zirvede ise paylaşım başına 1 milyon dolar kazanan eski Amerikan güreşçisi Dwayne Johnson yer aldı.

Sosyal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram'da en çok kazanan ünlüleri "Instagram Zenginler Listesi" sayfasında açıkladı. Milyonlarca takipçiye sahip ünlüler, tek bir fotoğraf veya video paylaşarak milyonlarca dolar kazanıyor.

PAYLAŞIM BAŞINA 1 MİLYON DOLAR

Hopper HQ'nun verilerine göre, birinci sırada The Rock olarak da bildiğimiz Hollywood yıldızı Dwayne Johnson var. Eski Amerikan güreşçisi olan The Rock, Instagram'da paylaşımda bulunduğunda 1 milyon doların üzerinde parayı servetine katıyor. Film dışında bir spor markası ile anlaşması olan Rock, Kylie Jenner, Cristiano Ronaldo ve daha birçok ünlü ismi de geride bırakmayı başardı.

İşte Instagram'da tek paylaşımla dudak uçuklatan paralar kazanan diğer isimler:

Dwayne Johnson (@therock) 187.300.000 takipçi, 1.1015.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Kylie Jenner (@kyliejenner) 181.500.000 takipçi, 986.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Cristiano Ronaldo (@cristiano) 224.800.000 takipçi, 889.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Kim Kardashian (@kimkardashian) 175.700.000 takipçi, 858.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Ariana Grande (@arianagrande) 191.100.000 takipçi, 853.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Selena Gomez (@selenagomez) 180.300.000 takipçi, 848.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Beyonce Knowles (@beyonce) 148.700.000 takipçi, 770.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Justin Bieber (@justinbieber) 139.300.000 takipçi, 747.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Taylor Swift (@taylorswift) 135.000.000 takipçi, 722.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Neymar da Silva Santos Junior (@neymarjr) 139.300.000 takipçi, 704.000 dolar

Tek Paylaşımları Servet Değerinde! İşte Instagram'ın En Çok Kazananları

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler belli oldu! Dwayne Johnson kazancıyla dudak uçuklattı

Kaynak: Tamindir

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Demi Rose kırmızı mayosuyla şovunu yaptıÖnceki Haber

Demi Rose kırmızı mayosuyla şovunu yaptı

Cinsel ilişki itirafıSonraki Haber

Cinsel ilişki itirafı

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar