Reklamı Geç
Cemali inşaat
Antiochia Gurme
Tosthane
Bizim Kebap
Ma-Gün İnşaat
Haas Taş Sanatları

ERÜ Spor Bilimleri Fakültesinden Tomarzada ‘Sporla Tanışan Minik Yürekler etkinliği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ERÜ Spor Bilimleri Fakültesinden Tomarzada ‘Sporla Tanışan Minik Yürekler etkinliği
Haas Taş Sanatları
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ EĞİTİMDE PROGRAM DIŞI ETKİNLİKLER DERSİ KAPSAMINDA DERS KOORDİNATÖRÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ HASAN AKSOYAK LİDERLİĞİNDE TOMARZA YAVUZ SELİM İLKOKULUNDA 'SPORLA TANIŞAN MİNİK YÜREKLER ' ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Eğitimde Program Dışı etkinlikler dersi kapsamında ders koordinatörü öğretim görevlisi Hasan Aksoyak liderliğinde Tomarza Yavuz Selim İlkokulunda ’Sporla Tanışan Minik Yürekler ’ etkinliği düzenledi.


Etkinlik kapsamında okulda eğitim-öğretim hayatlarına devam eden ilkokul 1. sınıftaki toplam 100 öğrenci ile birlikte okul bahçesinde sportif etkinlikler düzenlendi. Basketbol, voleybol, futbol, hentbol branşlarında temel eğitimler yapılarak birçok eğitsel oyun oynandı. Etkinliklerin bitiminde üniversite ve Yavuz Selim ilkokulu öğretmen ve öğrencileri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlik sonrası bir değerlendirme yapan öğretim görevlisi Hasan Aksoyak; “Eğitimde program dışı etkinlikler dersi kapsamında birçok sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik yapmaya devam ediyoruz. Bugün de Kayseri Tomarza ilçesi Yavuz Selim İlkokulu’nda birçok sportif etkinlik düzenledik. Amacımız buradaki öğrencilere takım sporları ile ilgili temel eğitim vermek, onlara sporu sevdirmek ve önümüzdeki yıl meslek hayatlarına başlayacak olan üniversite öğrencilerimizin hazır bulunuşluklarını arttırmak. İlerleyen meslek hayatında karşılaşacakları durumlarla ilgili örnekler sunmak ve sporun, fiziksel aktivitenin, egzersizin önemi konusunda bilgilendirmek oldu” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Jandarma çocuklara doğa ve hayvan sevgisini anlattıÖnceki Haber

Jandarma çocuklara doğa ve hayvan sevgis...

Çaykur Rizespor, Trabzonspor maçına hazırSonraki Haber

Çaykur Rizespor, Trabzonspor maçına hazı...

Yorum Yazın

Samandağ Hastanesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol