Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Teras Acua Otel
BEH Yapı Ali Behzadi
Tunas İnşaat
Hatay Market
Haas Taş Sanatları

HASSA SAADET’TE ŞİMŞEK YENİDEN BAŞKAN

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HASSA SAADET’TE ŞİMŞEK YENİDEN BAŞKAN
Haas Taş Sanatları

 

HASSA SAADET’TE ŞİMŞEK YENİDEN BAŞKAN

 

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

 

Bu kapsamda kongresi gelen Hassa ilçe kurultayında mevcut başkan Mehmet Şimşek güven tazeleyerek yeniden seçildi.

 

Açılış, yoklama ve istiklal marşının ardından divan heyetinin teşekkülü, faaliyet Raporu'nun sunulması ve dönem hesap raporu okundu.

 

Faaliyet Raporu, Hesap Raporu'nun oylanarak ibra edilmesinin ardından da İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu oy birliği ile ibra edildi.

 

Tek listeyle gidilen seçimle İlçe Başkanlığı'na Mehmet Şimşek yeniden seçilirken, yönetim kurulu ve il delegeleri belirlendi.

 

 

Siyasi konuşmalar bölümünde Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe kongrede güven tazeleyerek yeniden seçilen Mehmet Şimşek’i tebrik ederek, içinde bulunduğumuz zor zamana dikkat çekti.

Eğe, “Görüyorsunuz ekonomi sıkıntı arttı, terör azdı, işsizlik arttı, Türkiye’nin iç ve dış borcu arttı huzur kalmadı. Hassa’dan başlamak üzere dalga dalga tüm Türkiye tüm insanlığa huzur ve saadete kavuşana kadar mücadeleye etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

İlçe Başkanı Mehmet Şimşek;   “Bugüne kadar beraber çalıştığım yönetim kurulu ve partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Adil yeni bir düzen kurulana kadar yılmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz. . Hassa’mızda kimseyi ötekileştirmeden, farklılıklarımızı zenginlik bilerek, Herkes için adil düzenin kurulması ve tüm insanlığın saadeti için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Saadet Partisi Hatay Teşkilat Başkanı Mehmet Harputluoğlu da yeniden seçilen Mehmet Şimşek ve yönetimini tebrik ederek hayırlı çalışmalara vesile olmasını diledi.

 

Harputluoğlu yaptığı konuşmada “Bizler, geleceği umutla inşa edebilecek kadroları içinde barındıran bir teşkilatın içerisindeyiz. Geçmişte Erbakan hocamız ve diğer dava büyüklerimizin söyledikleri her şeyin gerçekleştiğine şahitlik ediyoruz.

 

Bugün, iş bulamadıkları için evlerine, çocuklarına ekmek götüremediği için, pazar parası olmadığı için, hayatlarına son veren insanlar görüyoruz. İntihar, geride kalanlar için ağır bir suçlamadır. Bizler toplum olarak ve insanlığa umut olan bir teşkilatın mensupları olarak bunlardan sorumluyuz. Açlık yoksulluk, borç sebebiyle başvurulan  intihara yönelik bu  sebepleri ortadan kaldırmak zorundayız. Bu ülkede gelecekten ümidi kesmiş insanlara umut olmak zorundayız. Bu sömürü düzenine karşı adil bir düzen kurmak zorundayız. Bunun için Saadet Partisi’nin potansiyeli de kadrosu da var.  Bu kongre heyecanımız ve ardından yapacağımız çalışmalarla bütün kardeşlerimize kucak açarak Saadet İktidarıyla gerçekleştireceğimiz o güzel günleri hep birlikte göreceğiz inşallah" şeklinde konuştu.

 

 

Konuşmalardan sonra yapılan seçimde  Mehmet Şimşek başkanlığında Hassa yönetim kurulu asil üyeliklerine; Yunus Mullaoğlu, Mustafa Bilgin, Mustafa Yavşalak, Yusuf Yıldırım, Mustafa Yıldırım, Mehmet Okçu, Mustafa Çito, Mehmet Gök, Murtaza Trabzon, Mustafa Gökoğlu seçildi.

 

İl delegeleri de Mehmet Şimşek, Yunus Mullaoğlu, Mustafa Bilgin, Mustafa Yavşalak, Yusuf Yıldırım, Mustafa Yıldırım, Mehmet Okçu, Mustafa Çito, Mehmet Gök, Murtaza Trabzon, Mustafa Gökoğlu, Hayrettin Trabzon, Abdurrahman Gökoğlu, Mehmet Mullaoğlu, Ali Özgür ve İnayet Şimşek oldu.

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİLERÖnceki Haber

İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİLER

AGF YÖNETİMİ VE BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI SONA ERDİSonraki Haber

AGF YÖNETİMİ VE BAŞKANLAR KURULU TOPLANT...

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar