Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Hataylı Genç İşadamı Osman ARSLANHAN'dan Kurban Bayramı Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hataylı Genç İşadamı Osman ARSLANHAN'dan Kurban Bayramı Mesajı
Beyza Piliç
ARSER Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman ARSLANHAN, bayram öncesinde yayımladığı mesajında ‘Kurban, ihtiyacı olana el uzatmak, neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır.
Özkan Spor

Hataylı Genç İşadamı Osman ARSLANHAN Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

ARSER Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman ARSLANHAN, bayram öncesinde yayımladığı mesajında ‘Kurban, ihtiyacı olana el uzatmak, neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır. Mübarek Kurban bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir” ifadelerine yer verdi.

 

Genç İş Adamı Osman ARSLANHAN'ın mesajı şu şekilde:

 

“Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya edeceğimiz Kurban Bayramı, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim bir düğüm olması hasebiyle, dargınlıkları, küslükleri unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek içinde büyük bir fırsattır. Bu duygularla, Hatay'lı hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin, mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, Cenab-ı Mevla’dan bizleri birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım”

Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl
KURBAN, MUHTAÇLARIN, EZİLENLERİN,GARİP VE YALNIZLARIN TEBESSÜMÜDÜRÖnceki Haber

KURBAN, MUHTAÇLARIN, EZİLENLERİN,GARİP V...

Kurban Bayramında Et Tüketimine DikkatSonraki Haber

Kurban Bayramında Et Tüketimine Dikkat

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!