Reklamı Geç
326 Textil Çavuşoğlu
Akabe
Dilan Polat
Dostlar
Muhtarın Yeri

İskenderun’un DEVA'sı Güven Gündüz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İskenderun’un DEVA'sı Güven Gündüz
tek okulları
Demokrasi ve Atılım Partisi İskenderun İlçe Başkanlığı'na Av. Güven Gündüz getirildi. 
Antikya

İskenderun’un DEVA'sı Güven Gündüz

Demokrasi ve Atılım Partisi İskenderun İlçe Başkanlığı'na Av. Güven Gündüz getirildi. 

Genel Başkanlığını Ali Babacan'ın yaptığı DEVA Partisi'nin İskenderun İlçe Başkanlığı'na atama yapıldı. İskenderun ilçe Başkanlığına Av. Güven Gündüz'ün atandığı açıklandı. Gündüz, son olarak DEVA Partisi'nde Dış İlişkiler ve Güvenlik'ten Sorumlu İl Yöneticisi olarak görev yapıyordu. Atamanın İl Başkanı Sabit Coşkun'un önerisi, Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in tensipleri ve Genel Başkan Ali Babacan'ın olurları ile gerçekleştiği açıklandı. 

DEVA'DAN GÜNDÜZ'E GÖREV

Demokrasi ve Atılım Partisi'nden görevlendirme ile ilgili yapılan açıklamada; "Demokrasi ve Atılım Partisi tüzüğü geçici 6/1 maddesi ve Genel Merkez Yönetim Kurulu'nun 22 Haziran 2020 tarih ve 4 nolu kararı gereğince Hatay İskenderun İlçe Yönetim Kurulu hususunda çalışma yaparak isim listeleri hazırlamak ve Genel Merkez'in onayına sunmak üzere Kurucu İlçe Başkanı olarak Güven Gündüz görevlendirilmiştir" denildi. 

GÜNDÜZ: HERKESİ VATAN MÜCADELESİNE DAVET EDİYORUM 

DEVA Partisi İskenderun İlçe Başkanı Güven Gündüz, göreve atanmasıyla ilgili duygularını şu ifadelerle dile getirdi; "Bir yıla yakın süredir Demokrasi ve Atılım Partisi Hatay İl Başkanlığı Bünyesinde devam ettirdiğim Dış İlişkiler Ve Güvenlik’ten sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevim son bularak, İl Başkanımız Sabit Coşkun beyin önerisi , Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız eski Adalet Bakanımız Sadullah Ergin  beyin Tensipleri , Genel Başkanımız Ali Babacan ‘ın olurları ile; 02.12.2021 tarihinde Hatay İlimizin güzide İlçesi İskenderun’a KURUCU İLÇE BAŞKANI olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Üzerimde emeği bulunan başta ailem , dostlarım ve ülkenin devası olmak adına yola çıkan gecesini gündüzüne katan bütün teşkilat mensubu büyüklerim ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yazıyı kaleme aldığım şu an itibari ile dahi an ve an yoksullaştığımız ve yediden yetmişe ülkemizin her ferdinin mevcut gidişattan memnun olmadığı mevcut iklimde; Gerek kendi geleceğimizi gerek ise gelecek nesillerin bugünden ne yazık ki ipotek altına alındığı geleceklerini daha aydınlık kılabilme adına mücadele edeceğiz. Bu yolda mücadele etmek isteyen ve değişime inanan bütün vatandaşlarımıza kapımızın sonuna kadar açık olacağını taahhüt ediyor, Hatay ilimize yakışır şekilde , din, dil, ırk, mezhep gözetmeksizin omuz omuza , uğruna nice badireler atlattığımız canım vatanımız için mücadeleye davet ediyorum."

tek okulları
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
3 Aralık Fark Yok Sevgi Var sergisi Beyoğlunda sanatseverlerle buluştuÖnceki Haber

3 Aralık Fark Yok Sevgi Var sergisi Beyo...

Bakan Akar Sınır HattındaSonraki Haber

Bakan Akar Sınır Hattında

Yorum Yazın

Samandağ Hastanesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
istanbul oto gaz