Reklamı Geç
Lufian
Sonay İnşaat
Teras Acua Otel
Komagene
Teras Acua Otel
Haas Taş Sanatları

İSTE REKTÖRÜ PROF. DR. TÜRKAY DERELİ TRT HABER’E KONUK OLACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İSTE REKTÖRÜ PROF. DR. TÜRKAY DERELİ TRT HABER’E KONUK OLACAK
Haas Taş Sanatları
Türkiye’nin en genç ve en dinamik Üniversitesi olmasının yanında sunmuş olduğu özgün ve nitelikli eğitimle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tanıtım çalışmalarına ağırlık vermeye devam ediyor.

İSTE REKTÖRÜ PROF. DR. TÜRKAY DERELİ TRT HABER’E KONUK OLACAK

 

Türkiye’nin en genç ve en dinamik Üniversitesi olmasının yanında sunmuş olduğu özgün ve nitelikli eğitimle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tanıtım çalışmalarına ağırlık vermeye devam ediyor. Bu kapsamda İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli TRT Haber canlı yayınına katılarak üniversite tercih dönemi içinde adaylara bilgiler verecek.

Eğitimci-Yazar Süleyman Beledioğlu ve Sezen Yüce’nin hazırladığı Eğitim Editörü programına Bayramın 2. Günü (1 Ağustos perşembe) saat 14:25’de katılacak olan Prof. Dr. Türkay Dereli, tercih dönemi öncesi adaylara birinci ağızdan bilgiler sunacak. Adaylardan ve ailelerinden gelecek soruları da en yetkili ağız olarak cevaplandıracak.

 

TEKNOVERSİTE VİZYONU ANLATILACAK

Yeni açılan bölümler, İSTE’nin uzaktan eğitim sürecindeki başarısı, İSTE’li öğrencilerin Teknolog olma şansı ve Teknoversite vizyonuyla sunulan eğitim modeli gibi konularında canlı yayındaki program da değerlendirilmesi bekleniyor.

 

 

TANITIM ÇALIŞMALARI DİKKAT ÇEKİYOR

İSTE tarafından tercih dönemi içinde tanıtım çalışmalarına ağırlık verilerek, 4 online fuara katılım sağlanmış ve bunun yanında tüm fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokullarıyla, devlet konservatuvarı akademisyenleri tarafından kurumsal sosyal medya hesapları aracılığıyla canlı yayınlar gerçekleştirilmişti. Adayların soruları İSTE akademisyenleri tarafından cevaplanmış ve kampüs içinde oluşturulan tanıtım ofisi sayesinde de bölümler hakkında bilgi almak isteyen öğrenci ve aileleri İSTE imkanlarını yerinde görme şansı yakalamışlardı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?Önceki Haber

Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl ola...

Tokatta esrar ele geçirildi: 1 tutuklamaSonraki Haber

Tokatta esrar ele geçirildi: 1 tutuklama

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar