Reklamı Geç
Dilan Polat
Muhtarın Yeri
Teras Acua Otel
Massima Çavuşoğlu Mobilya
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Kahramankazan baştan aşağı dezenfekte edilip temizleniyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kahramankazan baştan aşağı dezenfekte edilip temizleniyor
Dilan Polat
KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ, KORONAVİRÜS SALGININA KARŞI BAŞLATTIĞI TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNİ HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR. BELEDİYE EKİPLERİ, BİR YANDAN İLÇEYİ BAŞTAN AŞAĞI DEZENFEKTE EDERKEN, DİĞER YANDAN DA CADDE VE SOKAKLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ OLARAK SÜRDÜRÜYOR.

Kahramankazan Belediyesi, korona virüs salgınına karşı başlattığı temizlik seferberliğini hız kesmeden sürdürüyor. Belediye ekipleri, bir yandan ilçeyi baştan aşağı dezenfekte ederken, diğer yandan da cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un talimatıyla harekete geçen ekipler, dezenfekte ve temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler bu kapsamda ilçeyi tepeden tırnağa dezenfekte ediyor. Ekipler, çalışmalarını sokak sokak, cadde cadde sürdürüyor. Yollar, duraklar, çöp konteynerleri, pazar alanı, bankalar, kurumlar, ATM’ler, otobüs, servis, dolmuş ve taksiler başta olmak üzere tüm ortak kullanım alanları sürekli olarak dezenfekte ediliyor. Dezenfekte çalışmalarında sabunlu su ve insan sağlığına zararsız solüsyonlar kullanılıyor. Ayrıca ilçede kurulan araç dezenfekte istasyonunda talep eden vatandaşların özel araçları da dezenfekte ediliyor. Dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra cadde ve sokaklar da adım adım temizleniyor. Arazözlerle yıkanan cadde ve sokaklar, süpürge araçlarıyla de günlük olarak süpürülüyor. Bu çalışmalar tüm ana ve ara sokaklar ile caddelerde yürütülüyor. Ekipler çalışmalarını 7/24 esasına göre aralıksız olarak yapıyor.


Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye olarak korona virüse karşı açtıkları savaşı tüm hızıyla sürdürdüklerini söyledi. 7/24 esasına göre aralıksız olarak görev başında olduklarını ifade eden Oğuz, “Ekiplerimiz fedakârlıkları ve özverili çalışmalarıyla Kahramankazan’ımızı tepeden tırnağa dezenfekte ediyor. Hemşehrilerimizin sağlığı ve huzuru en önemli önceliğimiz. Bu konuda çok hassasız. Ekiplerimiz bu anlamda adeta seferber olmuş durumda. Dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreç sona erene kadar, belediyemizin tüm imkânlarını hizmetkârı olduğumuz hemşehrilerimiz için sonuna kadar kullanacağız” diye konuştu.

istanbul oto gaz

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Amedspor ve Diyarbekirspor maçı hakemleri belli olduÖnceki Haber

Amedspor ve Diyarbekirspor maçı hakemler...

Beşiktaş ve Adana Demirspor, PFDKya sevk edildiSonraki Haber

Beşiktaş ve Adana Demirspor, PFDKya sevk...

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT