Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Antakya Kuru Temizleme
Asel İletişim
Asel İletişim
Edem
Haas Taş Sanatları

Kartepede seyyar konser bayrama neşe kattı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kartepede seyyar konser bayrama neşe kattı
Haas Taş Sanatları
RAMAZAN BAYRAMI SÜRESİNCE UYGULANAN 4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA KARTEPE BELEDİYESİ TARAFINDAN HAZIRLANAN SEYYAR KONSER EKİBİ, SOKAK SOKAK GEZEREK EVLERİNDE KALAN VATANDAŞLARIN BAYRAMLARINI RENKLENDİRDİ.

Ramazan Bayramı süresince uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında Kartepe Belediyesi tarafından hazırlanan seyyar konser ekibi, sokak sokak gezerek evlerinde kalan vatandaşların bayramlarını renklendirdi.


Covid-19 önlemleri kapsamında Ramazan Bayramı süresince sokağa çıkma kısıtlamasına özel Kartepe genelinde gereken tüm önlemler alındı. Yaklaşık 3 aydır zorunlu kalmadıkça evlerinden dışarı çıkamayan özellikle çocuk ve yaşlı hemşehrilerine Ramazan Bayramı’nın coşkusu, neşesini evlerinde yaşatmak isteyen Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman bayrama özel sokak konserleri düzenletti. Özel olarak sokak etkinlikleri otobüsüne dönüştürülen otobüs, Kartepe’nin cadde ve sokaklarını gezerek evlerinde bayramı geçiren vatandaşları neşelendirdi. Kartepeliler canlı konser ile keyifli dakikalar yaşadılar. Evlerinin balkonlarından çalan şarkılara eşlik eden Kartepeliler, bu anları kendi cep telefonlarıyla ölümsüzleştirerek sosyal medya da paylaştılar.


Kartepelilerin Ramazan Bayramı sevincine otobüsün üzerinde hemşehrilerini selamlayarak ortak olan Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, evlerinin önünde otobüsü karşılayan çocuklara hediyeler verdi. Vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tekrar kutlayan Başkan Mustafa Kocaman, “Ramazan Ayı’mızı salgına karşı alınan tedbirlerle geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı bayramı evlerinde geçiren Kartepeli hemşehrilerimize bir nebze olsun bayram sevincini yaşatmak için böyle sürprizli bir sokak konseri düzenledik. İnşallah bu evlerimizde kutladığımız son bayram olur. Kartepeli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Allah nicelerine sağlıkla kavuşmayı ve sevdiklerimize sarılabilmeyi nasip etsin” dedi.

Asi Künefeleri

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Pandemi sürecinde sürüngen beyin devredeÖnceki Haber

Pandemi sürecinde sürüngen beyin devrede

Şehit çocuğunun isteğini jandarma unutmadıSonraki Haber

Şehit çocuğunun isteğini jandarma unutma...

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet