Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Teras Acua Otel
BEH Yapı Ali Behzadi
MEK Spor
Antikya
Haas Taş Sanatları

Kılıçdaroğlu'ndan AK Partili isme zehir zemberek sözler Ahlaksızlık yapma

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kılıçdaroğlu'ndan AK Partili isme zehir zemberek sözler Ahlaksızlık yapma
Gökçesan

 

Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşın kendisini yakmasına "Siyasi manevra" diyen AK Partili isme zehir zemberek sözler: Ahlaksızlık yapma

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Hatay Valiliği önünde "Çocuklarım aç" diyerek kendisini yakan vatandaşla ilgili "Böyle ucuz siyasi manevraları kimse yemez" diyen AK Partili Ağrı Belediye Meclis Üyesi'ni sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu, "Senin karnın tok biliyoruz, bari ahlaksızlık yapma" dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi. Burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, Hatay'da valilik binası önünde "Çocuklarım aç" diyerek kendisini yakan ve vefat eden Adem Yarıcı hakkında konuştu. Yarıcı'nın ölümüyle ilgili herkesin bir vicdan muhasebesi yapması gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, vahim olayın ardından "Böyle ucuz siyasi manevraları kimse yemez" diyen AK Partili Ağrı Belediye Meclis Üyesi Selma Gökçen'e tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, "Yuh olsun diyeceğim de hafif kaçıyor. Bunlarda vicdan var mı Allah aşkına?" dedi.

 

"VİCDAN MUHASEBESİ YAPMAMIZ LAZIM"

Kılıçdaroğlu, Adem Yarıcı'nın intiharıyla ilgili olarak "Hatay'da valilik binasının önünde bir insanımız üzerine benzin dökerek kendisini yakıyor. Yakmadan önce, 'Çocuklarım aç. İş istiyorum, anlıyor musunuz?' diyor. Bir baba için çocuklarının aç olduğunu saray sosyetesi biliyor mu acaba? Bütün işsizlere ve onların ailelerine sesleniyorum. Bütün annelere sesleniyorum. Bir baba, kendi çocuğuna yiyecek bir şeyler götüremezse, aylardır işsizlik çekiyorsa, ailede huzur kalmamışsa ve tek çare olarak 'Ben kendimi yakayım da bütün dünya duysun' diyorsa oturup hepimizin bir vicdan muhasebesi yapması lazım" dedi.

"BARİ AHLAKSIZLIK YAPMA"

Daha sonrasında Adem Yarıcı'nın haberleriyle ilgili olarak "Böyle ucuz siyasi manevraları kimse yemez" diyen AK Partili Selma Gökçen'e tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Beni üzen ne biliyor musunuz? Bu acı olayı dahi istismar edip, bir vicdansızlığın altına bir kadının imza atmış olmasıdır. Kişi kendisini yakıyor. İşsizlik ve açlık nedeniyle yakıyor. AK Partili Belediye Meclis Üyesi, 'Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez' diyor. İnsan öldü gitti. Yuh olsun diyeceğim de hafif kaçıyor. Ne söylememi istersiniz? Bunlarda vicdan var mı Allah aşkına? Bunlar ahlak var mı, din iman var mı? Kişi yıllardır işsiz. Bayramda borç alarak çocuğuna kola alıyor. Sen hala bunu siyasi manevra olarak görüyorsun. Milyonlarca gencimiz aç. Senin karnın aç biliyoruz, köşeyi döndün biliyoruz, bari ahlaksızlık yapma. Bari ahlaksızlık yapma!" dedi. Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri salonda büyük alkış topladı.

 

Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşın kendisini yakmasına Siyasi manevra diyen AK Partili isme zehir zemberek sözler: Ahlaksızlık yapma

Meclis üyesinden 'çocuklarım aç' diyerek kendini yakan Adem Yarıcı için tepki çeken yorum

 

Valilik önünde "Çocuklarım aç, iş istiyorum" diyerek kendini yakan baba hayatını kaybetti

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hatay Sınırına Askeri SevkıyatÖnceki Haber

Hatay Sınırına Askeri Sevkıyat

Alex de Souzadan Hürriyet Gücere ‘sarı kartSonraki Haber

Alex de Souzadan Hürriyet Gücere ‘sarı k...

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar