Reklamı Geç
Tunas
Altıneller Vestel
MEK Spor
Görsem Anaokulu
Edem
Haas Taş Sanatları

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan’dan Kurban Bayramı Mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan’dan Kurban Bayramı Mesajı
Haas Taş Sanatları

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan’dan Kurban Bayramı Mesajı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı Kaplan mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Şüphesiz hem dini, hem de milli bayramlarımız bizi birbirimize yaklaştıran, aynı istikamete yönlendiren ve aramızdaki engelleri kaldıran ayrıcalıklı dönemlerdir. Birbirimize daha çok yaklaşmanın; sevgi ve şefkatle küçükleri kucaklamak, büyüklerimizi, aile fertlerimizi, yakın çevremizi, dost ve arkadaşlarımızı sevindirmenin, onlarla aramızdaki bağları güçlendirmenin ve hasretleri bitirmenin yegâne yollarından biri tartışmasız bayramlardır."
Kurban,  neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır. Mübarek Kurban bayramında değerlerimize sımsıkı sarılmalı; ihtiyaç sahiplerine, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir.

Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya edeceğimiz Kurban Bayramı, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim bir düğüm olması hasebiyle, dargınlıkları, küslükleri unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek için de büyük bir fırsattır.

Bu duygularla, Defne’li hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin, mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik eder, Cenab-ı Allah’tan bizleri birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
HAMOK, BARO BAŞKANI DÖNMEZ'İN GÖZALTINA ALINMASINI KINADIÖnceki Haber

HAMOK, BARO BAŞKANI DÖNMEZ'İN GÖZALTINA...

Pegasus, EASAnın Covid-19 Havacılık Sağlık Emniyeti Protokolünü imzaladıSonraki Haber

Pegasus, EASAnın Covid-19 Havacılık Sağl...

Yorum Yazın

Vadi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT