Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Rıcco Junıors
Altıneller Vestel
Ceviz Ticaret
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

MHP Kayseri Milletvekili Ersoydan bayram mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Kayseri Milletvekili Ersoydan bayram mesajı
Gökçesan
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ BAKİ ERSOY, RAMAZAN BAYRAMI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.


Milletvekili Ersoy mesajınra; "Mübarek Ramazan ayının bitimiyle birlikte kutladığımız Ramazan Bayramının, öncelikle sağlık, toplumsal huzur ve mutluluğumuza vesile olmasını; kardeşlik bağlarını güçlendirip, dayanışma duygumuzu sağlamlaştırmasını Cenab-ı Allah´tan diliyorum.


Bayramlar, vatandaşlarımız arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği mana yüklü özel günlerdir. Aynı zamanda dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları manevi iklimin burçlarındandır. Ayrıca, bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp kökleşmesine vesile olan ayrıcalıklı günlerdir.Aynı zamanda dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları manevi iklimin burçlarındandır. Bununla birlikte, bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp kökleşmesine vesile olan ayrıcalıklı günlerdir. Bayramlar vesilesiyle birbirimizle kaynaşıp kucaklaşmamızın bu açıdan önemi büyüktür.


Dünya genelinde etkisini gösteren Koronavirüs salgını sebebiyle sevdiklerimizden fiziksel de olsa ayrı kalacağımız bir bayram geçireceğiz. Ancak sosyal mesafe gönül birlikteliğimize asla mani olamayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlara ulaşmasını diler, Türk Dünyasının ve İslam âleminin bayramını kutlar; Ülkemiz, milletimiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah´tan niyaz ederim" ifadelerine yer verdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yedi Kardeş Anadolu Platformu Genel Başkanı Aydından Ramazan Bayramı mesajıÖnceki Haber

Yedi Kardeş Anadolu Platformu Genel Başk...

Bakan Kasapoğlu: “Milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum”Sonraki Haber

Bakan Kasapoğlu: “Milletimizin ve İslam...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar