Reklamı Geç
kurban diyanet
Rıcco Junıors
Pati Oto Yıkama
Rıcco Junıors
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

MÜSİADdan dijital fuar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MÜSİADdan dijital fuar
Haas Taş Sanatları
MÜSİAD MUĞLA BAŞKANI AV. KAZIM DEMİR, İŞ DÜNYASINI BÖLGENİN EN KAPSAMLI İLK DİJİTAL FUARININ 7-13 TEMMUZ TARİHİNDE YAPILACAĞINI AÇIKLADI.

MÜSİAD Muğla Başkanı Av. Kazım Demir, iş dünyasını bölgenin en kapsamlı ilk dijital fuarının 7-13 Temmuz tarihinde yapılacağını açıkladı.


MÜSİAD Muğla Başkanı Av. Kazım Demir, 7 Temmuz 2020 tarihinde online ziyaretçiye açılacak olan 1. Bölgesel Dijital EXPO Fuarı’nın Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki markaların dünyaya açılan kapısı olacağını vurgulayarak, fuarda Muğla, Denizli, Antalya, Alanya, Burdur, Fethiye, Isparta, Adana, Kahramanmaraş, Mersin ve Uşak’taki şirketlerin stantlarının yer alacağını söyledi.Fiyat, zaman ve ulaşım avantajı


Şube Başkanı Demir, “Küresel salgının da etkisi ile iş dünyası bir süredir uzaktan toplantılar, eğitimler, e-ticaret gibi enstrümanları kullanıyordu. Önemli pazarlama araçlarından fuarları dijital dünyaya taşıyan dijital fuarlar, fiyat, zaman ve ulaşım avantajlarıyla bu alanda yeni bir dönemin kapısını aralıyor. İşletmeler dijital platformdaki fuarlarda sergiledikleri ürünlerini, metinsel, görsel ve videolu araçlarla tanıtma olanağı buluyor. Bu fuarlar aynı zamanda, sınırlı sermayeyle sınırlı fiziki mekanlarda iş yapan KOBİ’lerin küresel piyasalara erişimlerini kolaylaştıran etkin ve ekonomik uygulamalardır. Bunun dışında dijital fuarcılık geleneksel fuarcılığın destekleyicisi ve tamamlayıcısı rolü üstlenmektedir” dedi.“Gerçek fuar atmosferi olacak”


Amacı ticari pazar payını artırmak, az maliyetle çok sayıda müşteriye ulaşarak ürün veya hizmet sunum veya satışını gerçekleştirmek olan fuarda; gerçek fuar atmosferi yaşanacak, lokasyon önemi olmayan erişebilir Pazar yeri imkanının yanı sıra yüzlerce katılımcı bir arada olacak. Yerel ve uluslararası binlerce ziyaretçi online data temin edebilecek. Yüksek fuar masrafından muaf olmak suretiyle katalog maliyetine uluslararası katılımcısı olan fuarda yer almak gibi ayrıcalıklar elde edilecek.13 Temmuz tarihine kadar sürecek


Bunun yanı sıra dijital fuarda; yurt içi ve yurt dışı kamu kurum ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği, ulusal ve yerel online lansman, organizasyonun yerel, ulusal ve dijital mecralarda reklam yayını, birçok sivil toplum kuruluşunun üyelerine sms ile bildirim desteği, fuar süresince birçok eğitim ve konferans ile ziyaretçi desteği sağlanacak. İlk 2 gün canlı yayın modunda, son 5 gün ziyarete açık modda olacak olan Fuar, 13 Temmuz 2020 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
(ÖZEL) Fatihte toplu ulaşıma korona virüs denetimiÖnceki Haber

(ÖZEL) Fatihte toplu ulaşıma korona virü...

Tatilciler Mersine gelmeye başladıSonraki Haber

Tatilciler Mersine gelmeye başladı

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet