Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Özkan
Güneylerr
Antakya Kuru Temizleme
Efsane Midye
Haas Taş Sanatları

NİCE AK YILLARA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
NİCE AK YILLARA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
Haas Taş Sanatları
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Adalet ve Kalkınma Partisinin 18. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Adalet ve Kalkınma Partisinin 18. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vatanımıza ve Milletimize selam olsun, Birliğimize dirliğimize ve beraberliğimize selam olsun. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Ak Parti farkını tüm Türkiye olarak hep birlikte yaşıyoruz. Kutlu ve uyumlu yürüyüşümüz aynı aşkla devam ediyor” diyen Başkan Yavuz mesajında şunları söyledi;

“Türkiye Cumhuriyet tarihinin ilk Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz, Ülkemiz için Milat olmuştur.

Ak parti, kurulduğu günden bu güne kadar kendisini millete adamış Ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere, hizmetlere ve reformlara imza atmıştır. Ak parti iktidarının hizmetlerini gören halkımız da verdiği oylarla iktidarımızı daha da güçlendirmiştir. Türkiye’deki demokrasi anlayışını daha da güçlendiren Ak Parti, ülkenin her kesimine hitap etmekte ve her alanda milletimizle kucaklaşmaya, milletimizin gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Ak Parti hükümetleri; Sağlık, Eğitim, Ekonomi, Enerji, Adalet, Tarım, Ulaşım, Turizm, Savunma ve Kalkınma gibi birçok alanda uyguladığı köklü ve kalıcı reformların yanında izlediği gerçekçi ve uzlaşmacı dış politikayla da ülkeler arasındaki saygınlığımızı en üst seviyelere çıkartmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, kuruluşunun 18.yılında; Üreten, kalkınan ve zenginleşen bir Türkiye için erdemler hareketi olarak başlayan bu Kutlu yürüyüş, Adalet ve Kalkınma Partisinin; Kardeşlik, istişare, samimiyet ve vefa değerleri temelinde devam eden hizmet anlayışının 18. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, kuruluşundan bu güne kadar Ak Partiye hizmet ve emek veren başta kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza, bugüne kadar emek vermiş

ve emek vermeye devam eden tüm dava arkadaşlarımız ile şu an hayatta olmayan teşkilat mensuplarımıza, teşkilatlarımızda çeşitli dönemlerde görev alan partili üyelerimize, Genel Merkez, İl, İlçe ve Mahalle temsilcilerimize, bizlere destek veren tüm muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve Ak partiye desteğini esirgemeyen aziz milletimize en içten dileklerimle teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ayhan YAVUZ Kırıkhan Belediye Başkanı

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FELEYTUN FATİH GÖNÇ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJIÖnceki Haber

FELEYTUN FATİH GÖNÇ'DEN KURBAN BAYRAMI M...

Hatay'da Tren Traktöre Böyle ÇarpmışSonraki Haber

Hatay'da Tren Traktöre Böyle Çarpmış

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar