Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Öğretmenler, öğretmenlik mesleğini anlattılar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Öğretmenler, öğretmenlik mesleğini anlattılar
Beyza Piliç
Kütahya’nın Emet ilçesinde Ashaboğlu Ortaokulu öğretmenlerinin hazırladığı, öğretmenlik mesleğini anlatan şiir ve şarkılardan oluşan çalışma büyük beğeni topladı.
Özkan Spor

Okul Müdürü Mustafa Tanrıver yönetmenliğinde, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında, farkındalık oluşturmak için hazırlanan klip kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı. Görsel sanatlar öğretmeni Ekrem Öner’in ’’Benim adım öğretmen’’ şarkısını söylemesi, Ashaboğlu Ortaokulu öğretmenlerinin, öğretmenlik mesleğini şiirlerle anlatması ve hep bir ağızdan klibin sonunda ’’Görmeyenlere göz, duymayanlara kulak, yürümeyenlere ayak, biz öğretmen olmalıyız’’ demeleri takdirle karşılandı.
Emet İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, yaptığı açıklamada, ’’Başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Ashaboğlu Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenlerimiz yine kamuoyunda oldukça dikkat çeken güzel bir çalışma ile gündeme geldiler. Öğretmenlik mesleğinin kıymetini,değerini anlatan, öğrencilere karşı duygu ve düşüncelerini ifade eden, karanlığa ve cehalete karşı nasıl savaş verdiklerini ifade eden güzel bir klip çalışması yaptılar. Bu ve benzeri başarılı çalışmalarından dolayı okul yönetimimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum’’ diye konuştu.
Zeytinlikte 2 bin 500 yıllık tarihi eser bulunduÖnceki Haber

Zeytinlikte 2 bin 500 yıllık tarihi eser...

Otomobil patpatla çarpıştı: 5 yaralıSonraki Haber

Otomobil patpatla çarpıştı: 5 yaralı

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!