Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Öküz Mehmet Paşa kitap oluyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Öküz Mehmet Paşa kitap oluyor
Beyza Piliç
Kuşadası Kültürel ve Tarihi Mirası Koruma Derneği ile Aydın Valiliği tarafından 1-3 Kasım arasında düzenlenen, Öküz Mehmet Paşa Sempozyumu kitaba dönüştürülüyor.
Özkan Spor

Öküz Mehmet Paşa hakkında ilk kaynak olma özelliğini taşıyacak kitap, düzenlenen sempozyumda ülkenin önde gelen tarihçiler tarafından sunulan 15 adet bildiriden oluşturularak 240 sayfalık bir kitap haline getirildi.
Kuşadası Kültürel ve Tarihi Mirası Koruma Derneği Başkanı Mahmut Ökçesiz "Düzenlediğimiz sempozyumda katkı sağlayan Aydın Valiliği, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kuşadası Kaymakamlığı ve Kuşadası Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Çok verimli bir sempozyum gerçekleştirdik ve ülkemizin önde gelen tarihçilerin sunduğu bildirileri bir kitap haline getirmeye karar verdik. Sempozyumda sunulan bildirilerden 240 sayfalık bir kitap oluşturduk.1000 adet bastırılan kitap, bu anlamda Öküz Mehmet Paşa hakkında ilk olacak. 10 Aralık tarihinden itibaren dağıtılmaya başlanacak. Ben emeği geçen herkese buradan tekrar teşekkür ederim. Bu kitaptan edinmek isteyenler [email protected] adresine e- mail gönderebilirler veya 0 532 3474319 telefondan arayabilirler. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" dedi.
Faslı gencin ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 arkadaşı serbestÖnceki Haber

Faslı gencin ölümüyle ilgili gözaltına a...

KUTOda kanserde erken teşhisin önemi vurgulandıSonraki Haber

KUTOda kanserde erken teşhisin önemi vur...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!