Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Esmergil
Ceviz Ticaret
Asel İletişim
Haas Taş Sanatları

Orhangazi şehidine sahip çıktı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Orhangazi şehidine sahip çıktı
Gökçesan
BURSA YILDIRIM’DA BİR MAHALLEDE İKİ GRUP ARASINDA ÇIKAN ÇATIŞMADA ŞEHİT DÜŞEN 13 YILLIK POLİS MEMURU ERMAN ÖZCAN’IN ANNESİ HATİCE ÖZCAN’IN YAŞADIĞI ORHANGAZİ’DEKİ EVİNİN ÖNÜNE SEVENLERİ VE YAKINLARI TOPLANMAYA BAŞLADI. ANNE HATİCE ÖZCAN’IN ASTSUBAY OLAN DİĞER OĞLU ERHAN ÖZCAN’IN YANINDA KONYA’DA OLDUĞU BELİRLENDİ.

Bursa Yıldırım’da bir mahallede iki grup arasında çıkan çatışmada şehit düşen 13 yıllık polis memuru Erman Özcan’ın annesi Hatice Özcan’ın yaşadığı Orhangazi’deki evinin önüne sevenleri ve yakınları toplanmaya başladı. Anne Hatice Özcan’ın astsubay olan diğer oğlu Erhan Özcan’ın yanında Konya’da olduğu belirlendi.


Yıldırım ilçesindeki bir mahalle kavgasına müdahale etmek isterken silahla vurularak şehit olan Erman Özcan’ın annesinin Orhangazi’deki evinin önünde yakınları ve sevenleri toplanmaya başladı. 2007 yılında polisliğe başlayan ve ilk görev yeri Ağrı Doğubeyazıt olan Erman Özcan’ın daha sonra Bursa’da görevine devam ettiği ve evinin Bursa’da olduğu belirlendi.


Annesi acı haberi Konya’da aldı


Şehit Polis memuru Erman Özcan’ın annesi Hatice Özcan’ın ise bir süredir astsubay olan diğer oğlu Erhan Özcan’ın yanında Konya’da olduğu belirlendi. Erman Özcan’ın evinin önünde ise yoğun bir kalabalık oluşmaya başladı.


Cenaze yerine Annesi karar verecek


Şehit Polis Memuru Erman Özcan’ın nerede defnedileceğine ise Annesi Hatice Özcan ile yapılacak görüşme sonrasında belli olacağı belirlendi. Erman Özcan’ın babası Ormo’dan emekli Hamza Özcan’ın 3 yıl önce vefat ettiği belirlendi. Şehidin eşi Emine Özcan’a ise acı haberin verildiği belirlendi. Erman Özcan 1 çocuk babasıydı.

Asi Künefeleri

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şehirler arası seyahat kısıtlaması sona erdi, Silivri Gümüşyakada trafik yoğunluğu oluştuÖnceki Haber

Şehirler arası seyahat kısıtlaması sona...

Siirtte balık avlamak için girdiği derede kaybolduSonraki Haber

Siirtte balık avlamak için girdiği dered...

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet