Reklamı Geç
Lufian
Ceviz Ticaret
MEK Spor
Asel İletişim
Görsem Anaokulu
Haas Taş Sanatları

Şanverdi'den Korona Açıklaması 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şanverdi'den Korona Açıklaması 
Gökçesan
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, koronavirüse yakalanmasının ardından sağlık durumuyla ilgili bilgi kirliliği olmaması adına bir basın açıklaması yayınladı.

Şanverdi'den korona açıklaması 


AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, koronavirüse yakalanmasının ardından sağlık durumuyla ilgili bilgi kirliliği olmaması adına bir basın açıklaması yayınladı.

Vekil Şanverdi, iddiaların aksine tüm hijyen ve mesafe kurallarına uygun davrandığını ancak yine de virüse yakalandığını belirtti. Durumunun iyi olduğunun altını çizen Şanverdi, iyileşmesinin ardından hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. 

Şanverdi açıklamasında, “Pazartesi akşamı kırgınlık hissetmem üzerine hastaneye başvurduğumda doktorumuz soğuk algınlığına bağlı kırgınlık olabileceğini ifade etmekle birlikte tedbiren Covid-19 PCR testi uyguladı. Testim pozitif çıkmış olup virüsün ağır semptomları oluşmadan Hatay Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarımızın kontrolünde gerekli tedbirler alınarak izole ve tedavi süreci başlatıldı. Rabbime şükürler olsun ki virüsün sağlığımı olumsuz anlamda etkileyecek ağır semptomlarını hissetmiyorum. Ayrıca şunu özellikle ifade etmek isterim ki, virüsün Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde bulaştığı, orada maske ve sosyal mesafe gibi kurallara riayet edilmediği haberleri asılsızdır. Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nin içerisine alınan herkes Covid-19 testine tabi tutulmuş ve testi negatif olanlar içeri alınmıştır. Tedbirlerin uygulanması hususunda hassasiyet en üst seviyede tutulmuştur. 


ENDİŞELENECEK BİR DURUM YOK 


Günün manevi atmosferini, sevinç ve mutluluğunu değerli hemşehrilerimizle paylaşmak için yayınladığımız video çekilmeye başlamadan önce sosyal mesafe dahil tüm tedbirler alınmış ardından çekim yapılmıştır. Tekraren ifade etmek isterim ki sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yoktur. Yakın çevremde bulunan herkesin testleri negatif çıkmıştır. Allah’ın izni ve sizlerin dualarıyla en yakın zamanda bu hastalığı atlatıp ülkemize, Hatay’ımıza ve değerli hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edececeğiz” ifadelerini kullandı.

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hatay’daki düğünün korona bilançosu artıyor Önceki Haber

Hatay’daki düğünün korona bilançosu artı...

Karsta tatlıcılarda bayram hareketliliğiSonraki Haber

Karsta tatlıcılarda bayram hareketliliği

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar