Reklamı Geç
Lufian
Leben
Lufian
Edem
Tunas İnşaat
Haas Taş Sanatları

Şefik ÇİRKİN, Hataylılar devletinin dimdik arkasında 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şefik ÇİRKİN, Hataylılar devletinin dimdik arkasında 
Haas Taş Sanatları
İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, orman yangınlarının PKK işi olduğunu, ancak ne yaparlarsa yapsınlar Hatay halkının birliğini bozamayacaklarını belirtti.

Çirkin: Hataylılar devletinin dimdik arkasında 

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, orman yangınlarının PKK işi olduğunu, ancak ne yaparlarsa yapsınlar Hatay halkının birliğini bozamayacaklarını belirtti.

Başkan Çirkin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yakılan ormanlarımız elbette ki bizi çok üzüyor. Hele PKK’lı soysuzların yakma ihtimali çok öfkelendiriyor. Resim paylaşmıyoruz sevinmesinler.

Ama görüyorsunuz bedelini de ödüyorlar. Amanoslar yanıyorsa da onlara da mezar oluyor. Güvenlik güçlerimiz dar ediyor memleketi o soysuzlara Hatay emniyetini tebrik ediyoruz dün destan yazdılar İskenderun’da askerimiz da dağları cehennem etti soysuzlara ayrıca Valimiz de yüreklere su serpen bir devlet adamı duruşunu göstermiştir teşekkür ediyoruz. 


BÜYÜK GÜÇLERE DİKKAT!!!!!!


Unutmayalım PKK taşarondur batı uşağıdır. Eylemleri sipariş üzerinedir. Uyanık olacağız. Devletimiz dimdik ayakta. Ama bizi rahat bırakmayacaklar, sinir uçlarımızı hep kaşıyacaklar.

Bu eylem ve yangınları bilerek yapıyorlar. Tahminimize göre bu daha başlangıç. Biz de Hatay’lılar olarak dimdik ve devletimizin arkasında duracağız. Birlik içinde olacağız ve hesapları boşa çıkaracağız. Büyük güçler 100 yıllık planlarını yeniden hayata geçirmeye uğraşırken Hatay’ı unutmaz elbette. Ama bizde unutmayız.


Biz Hatay’lılar devlet kurmuş insanlarız. Ve o devleti Hatay şehidi Atatürk’ün aziz hatırasına ithafen ana vatana kendi elimizle katmanın gururunu yaşıyoruz. Hem de her kesimimizin ortak kararı ile
Biz tecrübeliyiz, sinirlerimiz sağlam evvel Allah. Hafızamız var bizim unutmayız.

Sadece İYİ PARTİ değil ben eminim ki tüm siyasi partiler aynı fikirdedir kimsenin bundan şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Drone tespit etti, yayalara ceza yağdıÖnceki Haber

Drone tespit etti, yayalara ceza yağdı

Bakan Albayrak: Farklı siyasi saiklerle bir olup battık, bittik yaygarasıyla algı oluşturmaya çalışanlara inat, ekonomimize güven artıyor. Ekonomik Güven Endeksi eylülde 88,5 iken, ekimde yüzde 4,8 orSonraki Haber

Bakan Albayrak: Farklı siyasi saiklerle...

Yorum Yazın

Vadi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT