Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Siyasetin Delikanlısı 18 Yaşında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Siyasetin Delikanlısı 18 Yaşında
Beyza Piliç
Başkan Fatih Tosyalı, AK Parti’nin kuruluşunun 18. yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Türkiye artık gündemi belirlenen ülke olmaktan çıkıp, ’gündem belirleyen’ ülke konumuna geldi. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan AK Parti kısa sürede milletimizin teveccühü ile yeni ufuklar açmış, yeni çalışmalar ve projeler ile ülkemiz, her alan da hızla büyüyerek hak ettiği noktalara gelmiştir” dedi.
Özkan Spor

 

Başkan Fatih Tosyalı mesajında şunları kaydetti: “İşimiz hizmet gücümüz millet’ düsturu ile kurulan AK Parti, Türkiye’mizin birçok alanda yaşadığı temel sorunları yok etme kararlığı ile yola çıkarak, demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesi, ekonomik büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlar gerçekleştirmiştir.

2023 vizyonunu kendisine temel prensip alarak güçlü Türkiye yolunda hızla ve yerinde adımlar atan AK Parti hükümetleri birbiri ardına attığı ciddi adım ve yatırımlarla gelişmenin, büyümenin ve kalkınmanın bir ve beraber olma ruhu içinde ortaya konulduğunu, tüm dünyaya ispat etmiştir.

 

 

Bizler bu şanlı ve kutlu davanın neferleri olarak dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de “Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu ’inancı ile bu yolda dimdik ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Daima birlikte ve beraber milletimizin emrinde olacağız. Milletin bağrından çıkan AK Parti’nin, AK sevdamızın kuruluşunun 18. yıl dönümünü en içten ve kalbi duygularımızla kutluyorum.

Başta Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bugüne kadar görev yapmış tüm dava arkadaşlarımıza ve hemşerilerime sevgi saygı ve sonsuz teşekkürler ediyor, ebediyete intikal etmiş dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz.”

 

Anahtar Kelimeler:
Hatay'a Yağış UyarısıÖnceki Haber

Hatay'a Yağış Uyarısı

Bir anda cinsel içerikli film yıldızı olabilirsinizSonraki Haber

Bir anda cinsel içerikli film yıldızı ol...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!