Reklamı Geç
Hatay Alo Böcek
Dilan Polat
Ceviz Ticaret
Merkez Market
Mert Kasap
Diva Otel

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ
Ekrem
"Tayland'dan çocuk sahiplenmek istiyorum" diyen şarkıcı Ebru Polat'ın sözleri tepki çekti. "Evlat edinmek istiyorum" demek yerine sahiplenme kelimesini kullanan Polat için "İnsandan bahsederken sahiplenmeyi kullanmak nedir?" yorumları yapılmaya başlandı.
Zekeriya Gök Leziza
Demirhanlar

 

"Çocuk sahiplenmek istiyorum" diyen Ebru Polat'ın sözleri tepki çekti

 

Şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettiren Ebru Polat, anne olmak istediğini söyledi. Klip çekiminde basın mensuplarıyla sohbet eden şarkıcı, doğum yapmak yerine Tayland'dan bebek sahiplenmek istediğini söyledi.

"BAKIMEVİNDEN SAHİPLENMEK İSTİYORUM"

Annelik isteğinden bahseden Polat, "Tayland'dan çocuk almayı planlıyorum. Evlilik düşünmediğim için çocuk da yapamayacağım. Geçen baktım o kadar minik minik bebekler, annesiz ve babasız. Kıyamadım. Taylandlı bir bebeğimin olmasını çok istiyorum. Sahiplenmek istiyorum yani alırsam da bakımevinden falan. Sperm bankasından istemiyorum. Sahiplenmek istiyorum. Taylandlı istiyorum. Genetik yapıları bakımından daha sakin, daha anne ve babaya bakan birileri... Biz Türkler daha asabiyiz. O yüzden o taraftan bir çocuğum olsun. Doğurmak şart değil. Her annelik yaptığın senin çocuğundur. Bu sene istiyorum" ifadelerini kullandı.

 

'Çocuk sahiplenmek istiyorum' diyen Ebru Polat'ın sözleri tepki çekti

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Ebru Polat'ın genellikle hayvanlar için kullanılan sahiplenme kelimesini bir bebek için kullanması sosyal medya kullanıcıların tepkisini çekti. Sözlerinden dolayı sosyal medyanın gündemine oturan şarkıcı için "Türkçemizde ona evlat edinmek istiyorum denir" ve "Sahiplenmek tabiri hiç hoş olmadı" yorumları yapıldı.

İşte Ebru Polat için yapılan bazı yorumlar...

'Çocuk sahiplenmek istiyorum' diyen Ebru Polat'ın sözleri tepki çekti

 

 

 

Demirhanlar
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aşk orucunu bozduÖnceki Haber

Aşk orucunu bozdu

Biri ayağını birini kolunu uzattı!Sonraki Haber

Biri ayağını birini kolunu uzattı!

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Marina