Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

TOGEMli kadınlar yaşlı kadının evini temizledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TOGEMli kadınlar yaşlı kadının evini temizledi
Beyza Piliç
Adıyaman Belediyesi bünyesinde sosyal sorumluluk projelerini sürdüren TOGEM’e bağlı yaşlılar komisyonu üyeleri, sağlığı müsaade etmeyen ve ihtiyaç sahibi olan 80 yaşındaki Elif Şenel’in evini temizleyerek yardımda bulundu.
Özkan Spor

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Adıyaman Belediyesi’nde yoksul, engelli ve yardıma muhtaç vatandaşlara destekler devam ediyor.
Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) tarafından kurulan Yaşlı ve Engelliler Komisyonu üyesi kadınlar, evde bakıma muhtaç olan 80 yaşındaki Elif Şenel teyzeyi ziyaret ederek, temizliğini yapıp, ayni destekte bulundu.
Yapılan ziyaretle ilgili bilgi veren TOGEM Yaşlı ve Engelliler Komisyonu üyesi kadınlar, Adıyaman Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi olarak ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli ve yoksul ailelere yönelik çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Bu çerçevede, evde bakıma muhtaç olduğu için merkezimizde kaydı bulunan ve rutin olarak ayni yardımlarda bulunduğumuz Elif teyzeyi evinde ziyaret ettik. Bir süre sohbet ettiğimiz Elif teyzenin evini temizleyip, ayni destekte bulunduk” diye konuştu.
80 yaşındaki Elif Şenel ise kendisini ziyaret edip, evini temizleyen TOGEM’li kadınlara teşekkür etti.
ENGELLİLİK TOPLUMUN TÜM KESİMLERİNİ YAKINDAN İLGİLENDİREN ÖNEMLİ BİR KONUDURÖnceki Haber

ENGELLİLİK TOPLUMUN TÜM KESİMLERİNİ YAKI...

Başkan Yanmazdan Dereceye Giren Sporculara Çeyrek AltınSonraki Haber

Başkan Yanmazdan Dereceye Giren Sporcula...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!