Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Rıcco Junıors
Güneylerr
Beyza İnşaat
Asel İletişim
Haas Taş Sanatları

Türk Kızılayı ekipleri hasta çocukları unutmadı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Türk Kızılayı ekipleri hasta çocukları unutmadı
Gökçesan

Türk Kızılayı Kastamonu Şubesi ekipleri, Ramazan Bayramını hastanede geçiren çocukları bayramlık hediye ederek sevindirdi.


Türk Kızılayı Kastamonu Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Kastamonu Devlet Hastanesi Çocuk Servisi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, bayramlık ve oyuncak hediye etti. Ekipler, daha sonra 65 yaş ve üstü hastalarda da ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi. Ayrıca Kızılay ekipleri, Ramazan Bayramında görev yapan hastane personelini de unutmayarak Kastamonu Çekme Helvası’ndan ikram etti.


Türk Kızılayı Kastamonu Şube Başkanı Akif Güzel, “Çocuk servisinde yatan hastalarımıza bayramlık götürdük. Çocuklarımız bayramı hastanede geçiriyor. Kızılay olarak onları unutmadığımız göstermek için ziyaret ettik. Bu süreçte birlik beraberlik önemli. Çocuklarımızın yanı sıra hastanemizde kalan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı da ziyaret ederek hediyeler verdik. Hastane personelimiz bu süreçte canla başla Covid-19 ile mücadele sürecinde gayret gösterdiler. Bu gayret dolayısıyla başhekim, doktorlar ve personelimizin bayramın kutladık” dedi.


Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Celal Demir ise, “Sivil toplum örgütleri zor zamanlarda her zaman yanımızda. Kızılay bunların başında geliyor. Bu bayramda hastalarımızı onlarla birlikte ziyaret ettik. Destekleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.


Çocuk Servisinde Yatan Zeynep İrem Çelebi de, “Kızılay beni unutmayarak hediye getirdi. Bu beni çok etkiledi ve mutlu oldum. Büyüyünce ben de Kızılay gönüllüsü olmak istiyorum. Herkesi Kızılay gönüllüsü olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.


70 yaşındaki Ayşe Ok da, “Onlar benim kızlarım. Bu bayramda hediye getirmişler. Allah onlardan razı olsun” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ali Babacan'ın o görüntüleri Erdoğan'ı rahatsız ettiÖnceki Haber

Ali Babacan'ın o görüntüleri Erdoğan'ı r...

Erzurumda kaçak göçmen operasyonuSonraki Haber

Erzurumda kaçak göçmen operasyonu

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet