google.com, pub-2818777626988613, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Reklamı Geç
kurban diyanet
Komagene
Tunas İnşaat
Edem
Edem
Haas Taş Sanatları

Veliler Soruyor Yetkililer Okulları Denetliyor mu? 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Veliler Soruyor Yetkililer Okulları Denetliyor mu? 
Gökçesan

 

 

Veliler Soruyor


Yetkililer Okulları Denetliyor mu? 

Tüm Türkiye’de okulların ara tatile gireceği şu günlerde veliler okulların denetlenip denetlenmediğini merak ediyor.

Geleceklerini oluşturmak için gönderildikleri okullarda yetersiz güvenlik önlemi altında olan ve okullardan kaçma girişiminde bulunan çocukları engelleyecek herhangi bir gücün olup olmadığını merak eden veliler ise yetkililerden eskiden olduğu gibi şimdi de okulların civarında emniyet güçlerinin yerleştirilip yeterli önlemlerin alınmasını istiyor.

Uyuşturucu tacirlerinin, organ mafyalarının ve bir çok kötü niyetli kişilerin kıskacında olan küçük çocukların güvenliklerinin sağlanması için okul içinde bulunan özel güvenliklerin yetersiz olduğunu bildiren öğrenci velileri, karne döneminin yaklaştığı şu günlerde okul civarlarında polislerin görevlendirilmesinin daha doğru olduğunu savundu.

Okullarda ders işlenmemesinden dolayı kaçarak okul dışında tüm günlerini geçiren pek çok öğrencinin durumundan ailelerin haberlerinin olmadığını belirten öğrenci velileri durumdan okul yönetimlerini sorumlu tutuyor.

Tam da bu noktada öğrenci velileri ilin yöneticilerinden okulların denetlenmesini, boş geçen derslerde de öğrencilerin çeşitli etkinliklerle güvenli alanlarda tutulmasını istediler.

Antakya’da özellikle Vali Ürgen Parkı ve Atatürk Parkı'na akın eden öğrencilerin güvende olmadıklarını, ailelerin bu durumlarda çocuklarına gerekli uyarıları kendilerinin vermeleri gerektiğini söyleyen okul yönetimleri de ailelerle karşı karşıya kalıyor.

Okul saatlerinde sorumluluğun okul yönetimlerinde ve güvenlik güçlerinde olduğunu bildiren veliler de herhangi bir kaza veya can kaybı yaşanmadan gerekli önlemlerin alınması için yetkilileri göreve çağırıyor.

Kalın SAĞ'lıcakla...

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şehit ateşi Mersine düştüÖnceki Haber

Şehit ateşi Mersine düştü

BALda Kayseri derbisiSonraki Haber

BALda Kayseri derbisi

Yorum Yazın

Pati Oto Yıkama

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
kurban diyanet