Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Yükseliş Koleji
Güneylerr
Ceviz Ticaret
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Yoğunluk fazla olunca caddeyi trafiğe kapattılar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yoğunluk fazla olunca caddeyi trafiğe kapattılar
Gökçesan
TÜRKİYE GENELİNDE 7. KEZ SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI YAŞANIYOR. KISITLAMA BU KEZ 81 İLİ KAPSIYOR. BURSA'NIN İNEGÖL İLÇESİNDE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA SAATLER KALA SOKAK VE CADDELERDE AŞIRI DERECE YOĞUNLUK YAŞANMASI NEDENİYLE EMNİYET EKİPLERİ TÜM ANA CADDELERİ TRAFİĞE KAPATTI. ALINAN ÖNLEMLER SONRASI YOĞUNLUK ERİTİLDİ. ALINAN KARAR DOĞRULTUSUNDA BURSA VE 17 İLÇEDE MASKE TAKMA ZORUNLU OLMASINA RAĞMEN ÇOK SAYIDA KİŞİNİN MASKESİZ DOLAŞMASI DİKKAT ÇEKTİ.

Türkiye genelinde 7. kez sokağa çıkma kısıtlaması yaşanıyor. Kısıtlama bu kez 81 ili kapsıyor. Bursa’nın İnegöl İlçesinde sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala sokak ve caddelerde aşırı derece yoğunluk yaşanması nedeniyle emniyet ekipleri tüm ana caddeleri trafiğe kapattı. Alınan önlemler sonrası yoğunluk eritildi. Alınan karar doğrultusunda Bursa ve 17 ilçede maske takma zorunlu olmasına rağmen çok sayıda kişinin maskesiz dolaşması dikkat çekti.


Ramazan Bayramında Türkiye ilk kez evinde kalarak geçirecek. 81 ilde 4 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlama öncesi vatandaşlar ihtiyaçları gidermek için sokaklara akın ettiler. Polis ve Jandarma önlemler alarak vatandaşların sosyal mesafeye uyması konusunda sık sık uyarılarda bulundu. İlerleyen saatlerde yoğunluk hat safhaya çıkınca polis ana caddeleri trafiğe kapattı. Hiç bir araç çekişine izin verilmedi. Alınan önlemler çerçevesinde yoğunluk azaltıldı. Alınan karar doğrultusunda Bursa ve 17 İnegöl’de maske takma zorunlu hale getirildi. Ancak İnegöl’de bir çok kişinin maske takmadığı görüldü. Türkiye’de 81 ilde 4 gün boyunca yaşanacak olan kısıtlama başladı. Kısıtlamayla birlikte polisler gelen tüm araçları durdurarak kontrol edip izinleri olup olmadığını bakarak gidecekleri yere gönderiyorlar. İzinleri olmayanlara ise ceza işlem uygulanıyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kısıtlamanın başlamasıyla Bursa sokakları sessizleştiÖnceki Haber

Kısıtlamanın başlamasıyla Bursa sokaklar...

Önce direksiyon hâkimiyetini kaybetti, sonra sokak lambasını devirdiSonraki Haber

Önce direksiyon hâkimiyetini kaybetti, s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar