Reklamı Geç
Tunas İnşaat
Vadi
Çelik Sigorta
Hatay Alo Böcek
Dr. Pınar Yozgatlı Karagülle

Dr. Pınar Yozgatlı Karagülle

Mail: [email protected]

Ultherapy anlattım size ❗️

Ultherapy anlattım size ❗️

Sizin de genç kalma sırrınız Ulthera yani odaklanmış ultrason dalgaları ile ameliyatsız yüz gençleştirme olabilir.
 
Genç cildin özelliklerini anlatın deseniz kısaca  yüz ovali belirgin, elastikiyetini kaybetmemiş, canlı ve ışıltılı görünen cilt derim.Peki böyle cilde sahip olmak mümkün mü?
 
Kadınlar göz çevresinde ince çizgileri, kırışıkları görmeye başladığında paniklemeye başlarlar. Oysa sadece göz çevremiz değil, kolajen üretiminin durması ile birlikte 30 yaşından sonra yüz bölgemizde doku kayıpları başlar. Bu kuru ciltlerde kırışıklıklara, karma ve yağlı ciltler de ise sarkmalara, yüz ovalinin bozulmasına neden olur ve bunu ne yazık ki ancak fotoğraflarımızda en net şekilde farkederiz. Özellikle vize, pasaport için biometrik fotoğraf çekimlerden sonra soluğu “Ne yapabiliriz?” diye bende alan hastalarım oluyor. 35-50 yaş aralığı henüz ameliyata ihtiyaç duymaz. Bu yüzden bana gelen hastalarıma ultrason dalgaları ile çalışan ve sonuçları yaklaşık 2 ay içinde net olarak ortaya çıkan “ultherapy” uygulamasını öneriyorum.
 
Ulthera : Odaklanmış ultrason dalgaları ile ameliyatsız iyileştirme.
Ulthera ya da ultherapy odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ve diğer ameliyatsız uygulamaların aksine 4-4,5mm’ lik derin dokulara da ulaşabilen ve burada kolajen üretiminin tetiklenmesine, arttırılmasına dayanan bir cilt gençleştirme yöntemidir. Boyun bölgesinde sıkça hastalarımıza önerdiğim ve  kalıcılığı yaklaşık 2 yıl kadar devam eden bir uygulama. Ameliyat olmaktan korkan hastalar için iyi bir alternatiftir.

Ulthera görüntüleme ultrasonuyla birlikte kullanılan, ciltte hasar yapmadan 5 mm aşağıda odaklanarak, bağ dokusuna etki edebilen odaklı bir ultrason cihazıdır. Cilt altını görerek yolladığı atışlarla odaklanmış ultrason gücüyle deri altındaki bağ dokusu tabakasını yenileyen ve geren ısı hasarları, tahribatları yaratır. Uygulama sonrasında kolajen üretimi tetiklenir. Uygulama süresi 40-60 dakika arasındadır. Uygulamanın sonuçları doku iyileşmesi devam ettiği sürece artarak görünür olur. Yaklaşık 1,5-2 ayda boyun bölgesindeki iyileşme tamamlanır. Uygulama eğer doğru bakımlarla desteklenirse kalıcılığı yaklaşık 2 yıl kadar sürer. Yüz ovalini yeniden yapılandırdıgı gibi , gıdıda yağlanma varsa bu sorunu da çözer. 
40 yaşından sonra medikal estetik alanında en etkin uygulamalardan biridir...

Komagene

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Abone Ol HİT